MENU

Для українських ВМС закладено два десантні катери типу "Кентавр"

2412 0

Сьогодні, 28 грудня, на київському Публічному акціонерному товаристві "Завод "Ленінська кузня" проведено церемонію закладин двох десантних катерів типу "Кентавр". Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив прес-центр командування ВМС ЗСУ

Читайте також: Тактичні навчання української морської піхоти. ФОТОРЕПОРТАЖ

Будівництво цих бойових одиниць для Військово-Морських Сил Збройних Сил України відбуватиметься на замовлення Міністерства оборони України. У церемонії закладин узяли участь представники Міноборони, командування ВМС ЗСУ, керівництво підприємства.

Командувач ВМС ЗСУ віце-адмірал Ігор Воронченко наголосив на непересічному значенні для розвитку флоту і зміцнення обороноздатності країни продовження будівництва бойових кораблів і катерів. Він подякував колективу ПАТ "Завод "Ленінська кузня" за плідну співпрацю. За словами керівника виду ЗСУ, раніше побудовані на підприємстві малі броньовані артилерійські катери, які отримали найменування "Аккерман" і "Бердянськ", успішно пройшли всі випробування, включені до бойового складу флоту, і вже продемонстрували свою спроможність виконувати завдання за призначенням. У квітні поточного року були закладені ще чотири катери проекту 58155, і сьогодні вони успішно будуються. Нарешті, початок будівництва двох десантних катерів демонструє послідовне нарощування бойових спроможностей національних ВМС – додав віце-адмірал Воронченко.

Своєрідним "моментом істини" церемонії стало прикріплення пам'ятних табличок на секції майбутніх катерів.

Десантний катер є спеціалізованим бойовим надводним катером різнорідних десантних сил морського компоненту сил швидкого реагування, який може виконувати завдання як самостійно, так і в складі тактичних груп катерів.

Читайте також: День українських ВМС: як відзначали й про що забули

Призначений для транспортування морем та висадки на необладнане узбережжя морського десанту, ураження (знищення) окремих малорозмірних цілей противника (об'єктів протидесантної оборони) вогневими засобами, боротьби з десантно-висадочними засобами противника, а також для боротьби з протидиверсійними силами та засобами противника, ведення розвідки і спостереження, вивчення району бойового призначення, захисту судноплавства на прикордонних річках, сприяння силам Державної прикордонної служби України в посиленні охорони державного кордону.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини