MENU

Ніцой: Міносвіти скасувало обов'язкові курси української мови та історії України у вишах

3071 0

Ну-ну. Кажете Міністерство освіти прогресивне і патріотичне? Особливо патріотичне.

Міністерство освіти скасувало обов'язкові курси української мови та історії України у вишах, бо ці предмети, бачте, переобтяжують студентів, а викладачі читали одне й те ж невмотивовано. Просто круть! То вмотивуйте! То зобов'яжіть зробити ці спецкурси особливо цікавими! Нафіг. Нафіг із вишів українську мову й українську історію. Нєча мозгі парити такою єрундою.

Читайте також: Болонська система "по-українськи": мімікрія та відверта маніпуляція

"Обов'язкова фізкультура, обов'язкова українська мова, ОБЖД, вступ до екології, право, повторення шкільного курсу з історії України – це ті предмети, які перевантажували програму, які викладачі зазвичай читали з року в рік, читали одне й те ж саме, невмотивовано. Й очевидно через це студенти втрачали інтерес до навчання. І ми скасували такі обов'язкові дисципліни... ", – Інна Совсун.

Друзі! Це неприпустимо! Мову вдосконалювати ніколи не буває зайве! Історію своєї країни знати ніколи не буває зайве! Це два кити з-поміж інших, на яких будується державність!

В інших країнах усюди працюють державні і приватні мовні курси. Прописані законами і державними програмами. Без знання мови та історії в інших країнах – не стають громадянами! Ми скасовуємо навіть ті крихти, які були в деяких вишах, замість того, щоб їх запроваджувати! Запроваджувати додаткові курси для студентів, учителів, викладачів, щоб вдосконалюватися!

Чи нам уже не треба вдосконалювати? Мова й так у нас досконала? Особливо мова.

Читайте також: Коли замість реформи освіти виші руйнують її

Натомість у закончик про освіту, який пропихнуло міністерство, вони вклали у 7 статтю маленький пунктик. Вивчення мови меншини (у ВНЗ та професійних закладах), як дисципліни, в достатньому обсязі для подальшої професійної діяльності. А курси української мови з вишів – нафіг.

Ну що це таке, я вас питаю?

Лариса НІЦОЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини