MENU

"Політика Порошенка – це масове зубожіння населення", – Павловський

4228 0

Політика Порошенка - єдиного реального керівника НКРЕКП - це масове зубожіння населення, перетворення майже всіх сімей на жебраків.

Борг населення з оплати послуг ЖКГ зріс, і в січні 2017 року склав 29 млрд гривень! 

Заборгованість населення України (без урахування тимчасово окупованій території АР Крим, Севастополя та зони проведення АТО) по оплаті житлово-комунальних послуг у січні 2017 р. порівняно з груднем 2016 р. збільшилась майже на 5,5 млрд гривень і на кінець січня склала 29 млрд грн.

За даними Держстату, заборгованість населення за централізоване опалення і гаряче водопостачання на кінець грудня становила 11,1 млрд, на оплату електроенергії - 3,6 млрд, за газопостачання - 9,9 млрд, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій - 2,5 млрд, за централізоване водопостачання та водовідведення - 1,5 млрд, за вивезення побутових відходів - 0,4 млрд грн. Нагадаємо, в січні 2017 р. населення країни сплатило за послуги 9,2 млрд грн. (62,6% нарахованих за цей час сум).

Серед регіонів найвищий середній по країні рівень оплати за ЖК-послуги спостерігався в Хмельницькій області та Києві (81,6% і 80% відповідно), найнижчий - у Луганській (39%).

Середні нарахування за ці послуги з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт.год), на одного власника особового рахунку в січні 2017 р. становили 1 тис. 807,9 грн.

Протягом січня 2017 р. населення сплатило за електроенергію 3,6 млрд грн (112% нарахованих за цей час сум). На виконання постанови КМУ від 27 червня 2003 р. № 976 «Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за ЖК-послуги» у січні 2017р. з населенням уклали 3,3 тис. договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості. Загалом було погашено заборгованості за договорами на 21,9 млн, а сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів склала 7,6 млн грн

Читайте також: Порошенкові має бути соромно - журналіст

Ось такі сумні наслідки так званих "єдиних" тарифів Гройсмана. Люди просто не можуть сплачувати за ними. Ну, а байки про субсидії - це просто байки. Бо поширюється, як лавина, кількість повідомлень, що люди не можуть оформити субсидії, що субсидії недостатні тощо.

Андрій ПАВЛОВСЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини