MENU

Величні речі можуть бути передані між рядків

1688 0

Коли ти справді чогось дуже потребуєш, є людиною, яка робить добро без демонстративності, вміє по-справжньому віддавати і робити найближчих людей щасливими, коли ти в гармонії зі світом, то за твоїми плечима стоять твої духовні наставники, стоїть Бог, вища сила, й коли ти промовляєш, то твої слова мають вагу і достукуються до серця людей. Тому тобі радо поможуть, підтримають, і знайдуться нізвідки добрі люди, які дадуть тобі все, що тобі треба.

Читайте також: Два боки однієї медалі – сентиментальний водевіль і войовничий бурлеск

Не так важливі слова, як енергетика, яка за ними стоїть. Слова – це лише форма. Вона може бути чи абсолютно порожньою, чи через неї тому, хто ці слова слухає або читає, передається такий потік енергії, який просто не дозволяє лишитися байдужим.

Величні речі можуть бути передані між рядків. Іноді ми не можемо до кінця й розтлумачити те, що нам передали. Але десь у глибині душі ми розуміємо чи відчуваємо, наскільки це важливо. Тому спілкування з одними людьми вичерпує, а біля інших навіть просто постояти, то заряджаєшся чимось особливим.

Читайте також: Холодний душ. Що вириває нас із теплих обіймів дитинства

Так само це працює з будь-якою формою творчості. Навіть дописами на ФБ. Головні речі дають поміж рядків. Це те, в якому стані ти їх твориш і який імпульс заганяєш у форму.

Богдан ГДАЛЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини