MENU

Більшість засуджених із тюрем в ОРДО відмовляється мати справу з окупантами – Аброськін

5625 0

За три роки війни з агресором сталися численні зміни в нашому житті. Хочу торкнутися теми комусь більш зрозумілої, а комусь менш – щодо наших громадян України, які були засуджені й відбували покарання у виправних установах на момент окупації бандформуваннями російських окупантів і колаборантів частини Донецької області.

На окупованій території залишилися 14 виправних установ, де перебувало близько 10 тисяч засуджених громадян України, з них майже 200 – це довічно засуджені. За три роки війни 632 людини з оцих захоплених установ звільнилися і стали на облік на підконтрольній території, 29 довічно засуджених були передані нам. Доля решти залишається невизначеною.

Читайте також: BBC: Новий ГУЛАГ. У тюрмах ОРДЛО в'язнів перетворили на рабів

За словами більшості осіб, які раніше відбували покарання в цих колоніях і після звільнення прибули на підконтрольну територію, в тюрмах на окупованій території процвітає свавілля і беззаконня. Аналізуючи всю отриману інформацію можна зробити простий висновок, що бандитське формування під керівництвом російської маріонетки, колишнього реалізатора курятини не знає, що робити з такою кількістю реальних засуджених злочинців, крім одного їх застосування – звільнення від покарання за умови вступу до лав бандформувань російських окупантів і колаборантів.

Більшість із засуджених, які відбувають покарання, досі відмовляються йти на "службу" до окупантів. Таких, хто пішов, зокрема й із числа довічно засуджених, поки одиниці.

Але кількість засуджених, які бажають взяти зброю, може зрости, і цьому сприяють знахабнілі колишні службовці пенітенціарної служби України, які зрадили присязі. За словами колишніх засуджених, ці зрадники показали себе гірше закоренілих злочинців - розстрілюють і калічать ув'язнених, вислужуючи перед "новою владою", таким чином ставлять засуджених перед вибором: або страждати і померти, або піти на службу в НВФ російських окупантів і колаборантів.

Читайте також: Геращенко: На сьогодні зниклими безвісти залишаються 483 українців, у заручниках – 113 осіб

У пенітенціарній системі ОРДО наразі "працює" 2576 чоловік. Поліцією Донеччини встановлена причетність і зібрана доказова база щодо 400 колишніх співробітників управління пенітенціарної служби Донецької області. Шестеро особливо "завзятих" тюремників оголошені в розшук, п'ятеро – засуджені. Робота в цьому напрямку триває.

В'ячеслав АБРОСЬКІН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини