MENU

Матвієнко: Ринок землі – найкраще свідчення того, що влада турбується лише про власну вигоду. ВІДЕО

3508 0

В Україні лишилося ще  два надзвичайно ласих і досі ще  ніким не привласнених ресурси. Передусім це заощадження громадян і земля. Таку думку висловив у ефірі "Свободи слова" на телеканалі  ICTV політолог Костянтин Матвієнко.

"Заощадження громадян  привласнюють ті, хто при владі. За рахунок тарифів, за рахунок цін, горезвісної абонентської плати чи то за підключення до газових  мереж чи то за підключення до електромереж",   – пояснив політолог.

Земля так само є надзвичайно ласим  і смачним ресурсом і все, що ми зараз чуємо, а саме намагання запровадити неінстутиційний ринок землі,  це просто намагання привласнити цей ресурс, вважає Матвієнко.

  "Абсолютно вульгарним і неприпустимим прийомом є порівняння землі сільськогосподарського призначення  і, наприклад, нерухомості в містах –  тих самих квартир, – наголосив експерт. –  Їхня  продуктивна здатність та  здатність створювати надлишкову вартість є неспівставною".

Читайте також: Рейдерство в АПК загрожує продовольчій безпеці України

"Відтак намагання  ось таким вульгарним, примітивним прийомом  "впарити"  нам цей ринок землі   – це є найкраще свідчення того, що ці розробники і ця влада направду має на увазі не суспільне благо, а власну вигоду", – резюмував політолог.

Читайте також: Інструкція з розкрадання міської землі. Ягідки

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости