Чому я буду сумувати за Усейном Болтом
Відблискалось...
Він міг піти після Олімпіади в Ріо, де вже традиційно порвав своїх суперників у всіх дисциплінах, але він затримався.
Навряд блискавичний саме таким бачив своє завершення кар'єри, але навіть єдина бронза в Лондоні не змінить того, що ми були свідками одного з найгеніальніших спортсменів в історії світового спорту.
Минулого року писав про Легенду, але гріх не написати ще трохи.
Якщо легку атлетику називають королевою спорту, то біг на 100 м серед чоловіків безсумнівно найяскравіший діамант в її короні. Люди, які перемагають на стометрівці стають легендами ще при житті, а ті, хто б'ють світові рекорди й подавно.
Це була епоха. Епоха "людини-блискавки" з Ямайки Усейна Болта, який десятиліття був найшвидшою людиною світу.
Цікаво, що цього всього могло й не бути,оскільки в дитинстві Усейн тягнувся зовсім не від бігу, а від...крикету, в який міг грати днями й ночами. Однак Ямайка – країна бігунів,і швидкого хлопця помітив тренер бігунів, і зманив в свою секцію.
Читайте також: "Мама сказала – якщо підпишу контракт з "Анжі", більше не буду її сином", – український футболіст відмовився грати за РФ
Вже у 12 років Болт був не просто швидший за всіх, а настільки швидким, що тренери не вірили, що таке взагалі можливо. Один тренер навіть викинув секундомір, коли побачив результат юнака, бо подумав, що прилад просто зламався. І це при тому, що Усейн майже не займався в залі, що для бігу є напрочуд важливим. Тривалий час Болт взагалі ненавидів спортзал.
Ще однією нелюбов'ю бігуна були всі дистанції, окрім улюбленої стометрівки. У своїй автобіографії Болт скаржився, що він настільки ненавидів "довгі" дистанції, що його знудило прямо на бігову доріжку.
Перші перемоги до ямайця прийшли в 15 років, але згодом його настільки замучили травми, що він вже думав взагалі зав'язувати зі спортом. Власне, те саме йому радили лікарі, які виявили в нього сколіоз. Крім того, виявилось, що права нога коротша за ліву на сантиметр.
Однак Болт не здався і пройшовши курс лікування знову вийшов на бігову доріжку. Його метою була Олімпіада-2008 в Пекіні. Заради неї він навіть почав з бажанням займатись у спортзалі.
У Пекіні він всіх розірвав на шматки, пробігши стометрівку за 9,69. Останні 20 метрів він біг розвівши руки в боки. Експерти впевнені, що результат був би ще більш вражаючий, якби він біг на повну до кінця. Там же він взяв золото в "не улюбленій" 200-метрівці і золото в естафеті 4×100 для Ямайки.
Наступного року на чемпіонаті світу в Берліні він встановив світові рекорди, які не можуть робити й досі. Стометрівку він пробіг за шалені 9,58,а 200 м - за 19,19.
Читайте також: Трагічний кінець кар'єри легендарного бігуна Усейна Болта. ФОТО
2012 року на Олімпійських іграх в Лондоні Болта знову було не зупинити на його коронних 100 і 200 м.
Феномен Болта вже роками намагаються розгадати спортивні експерти та науковці. Чого тільки вони не говорять. Навіть про те, що він має якийсь інший вид гену, аніж всі інші люди, котрий відповідає за біг.
Болт з них тільки лахав і стібав. Усейн взагалі любить цю справу. А ще він неймовірний хвалько і троль. Особливо дістається тренерам футбольного клубу "Манчестер Юнайтед". Болт навіть якось заявив, що по закінченні бігової кар'єри міг би грати в МЮ. При цьому він впевнений, що відігравав би на полі провідну роль.
Тільки Болт міг не з'явитись на відкриття Олімпіади в Ріо, пославшись на те, що йому було просто ліньки, а після цього танцювати самбука на прес-конференції.
Його прізвисько "Блискавка" тепер можна закарбувати золотими літерами в історії світового спорту. Хоча воно й так вже давно там. Та й сам Болт себе давно називав живою легендою. Хвалько, він і є хвалько)
Якщо Вас бісила його поведінка, то це виключно Ваша проблема, бо йому плювати. Періодично за язик без кісточок багатьом хотілось надавати йому копняків. Тепер у них є шанс, бо стібав всіх він навряд припинить) Ви спробуйте його наздогнати,а потім вже говоріть))
Прощавай, найшвидший троль на планеті! Я буду сумувати.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки