Українці, у нас перед носом лежить більше можливостей, ніж у всі століття до цього
В школі казали, що нам всім варто вчити англійську. І не те, щоб ніхто не вірив. Просто не знали тоді в місті люди англійської і важко було повірити, що щось колись зміниться.
Все змінилось. Тепер людей без upper-intermediate на нормальну роботу не беруть. Кажуть - довбо*би.
Коли ми вступали в університети - казали, що варто вчитися на програміста. Казали - перспективна тєма. І не те, щоб ніхто не вірив. Просто, якось воно не відчувалося особливої різниці. 800 доларів чи 1000 в місяць.
Всі пішли хто куди. Економісти. Юристи. Соціологи.
Читайте також: Корисна інформація, яка може змінити ваше життя
Ніхто ж не думав, що через 5 років середньостатистичний senior developer буде заробляти більше сідо голових топ-менеджерів.
Коли всі почали працювати і тут пішла тема про те, що варто взяти паузу і поподорожувати - всі хмикнули. Не те, щоб ніхто не вірив. Просто… Просто які тут тобі подорожі. Треба ж спочатку заробити грошей. Треба якось коріння пустити.
Сьогодні, бекпекінг в Азію - це щось на кшталт сигарети після сексу. Об’їхати світ? Багато хто хотів, але більшість просто не встигла. Я й сам відчуваю, як все важче стає влаштовувати собі справжні подорожі з кожним новим роком життя.
Коли мій друг цією весною майже силоміць змушував мене інвестувати в біткоін свої гроші - я дуже пручався. Та що там я - всі пручалися. Дехто навіть досі в вус не дув. І навіть на вікіпедію не заходив, щоб почитати про криптовалюти.
Біткоін: тоді - 800 доларів за штуку, сьогодні - 4,300.
Не треба бути ні програмістом і навіть економістом, щоб це підрахувати.
Особливо, коли ми говоримо про 4 місяці часу.
Шо?
Хайп закінчився? Ви все про*бали?
Ну тоді закривайте цей пост.
Читайте також: Украины получила новое окно возможностей
А для всіх інших:
Віртуальна реальність, продовження життя, автоматизовані переклади, біотехнології, дрони, вітряки і сонячні панелі, маріхуанна, штучний інтелект, мобільні платежі, гени, роботи, розумний будинок, безпілотні тесли, 3D принтери, шерінг, під'єднані до інтернету та автоматизовані частинки нашого життя, або коротко - IoT, онлайн освіта, розумні міста, нанотехнології, смартконтракти..
…У нас прямо перед носом лежить більше магії ніж у всі століття до цього. Ось тут. Прямо тут. Варто лише руку простягнути.
Простягнеш?
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки