MENU

Парад як дуже важливий стратегічний інструмент

2328 0

Знаєте, багато хто з вдів бійців і з демобілізованих (але готових, коли що, знов стати на варті) із жалем пишуть і кажуть: «Та нащо той парад, кому він потрібен? Ми ж знаємо, скільки проблем на фронті». Але то говорить їхній геть свіжий непотамований біль, їхнє невдоволення собою, бо стільки ще незробленого!..

Бо парад – власне отакий, з нашими героями, з нашими союзниками, з купою дітей на руках у батьків чи бабусь – якраз цим дітям і потрібен. Передусім тим дітям, чий батько чи мама вже наклали життям. Над ними висить лячним кривавим чудовиськом «війна з Росією» - і вони справді бояться, що тепер, як тато загинув, може більше й не знайдеться кому їх захистити від ворога. Але стрункі ланки кремезних бійців їх заспокоїли: ворог до них не добереться. Є кому зупинити вбивць.

Читайте також: Народ мій завжди буде: кримчани до сліз зворушили привітанням з Днем Незалежності. ВІДЕО

Спокійніший сон цих хлопчиків і дівчаток вже сам по собі вартий всіх витрат на парад. Але насправді дорослі не так далеко втекли від дітлахів: їм теж важливо бачити, а краще і помацати на власні руки, що «українська армія» - не абстракція, не гола-боса-голодна-беззбройна ганьба (п’яна, звісно ж), як то подають ЗМІ не тільки Росії, але й цілком наші. А броня і сильні воїни. Багато сильних воїнів. І сильні союзники. Тому можна ще трошки помешкати і зайнятись своїми справами – завтра Україна ще не зникне, нас не завоюють і не знищать.

Читайте також: Серед символічних збігів в історії України є один мало не містичний – День народження Левка Лук'яненка

І ще щодо союзників: парад дуже важливий як стратегічний інструмент не тільки пропаганди, але й великої політики. Ці міністри оборони і парадні групи – чіткий знак і агресору, і його спільникам, і «непевним», що найсильніші гравці планети визначились щодо підтримуваної сторони російсько-української війни. І це справді хороший знак інвесторам – що в Україну можна вірити, її не дадуть знищити, в неї можна вкладати кошти.

Тому ще раз – вітаю вас всіх з Днем Незалежності України! Пишайтесь своєю нацією, своєю державою – навіть якщо зараз вам геть не до урочистостей! Бо це формує завтрашній день наших дітей – переможний, впевнений, безпечний завтрашній день. Слава Україні! Героям слава!

Алексей ГОЛОБУЦКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини