MENU

Гройсман і пустота

1416 0

До початку політичного сезону залишились лічені дні, всі повертаються з відпочинків різних рівнів. Одні були на Сейшелах, Мальдівах, Монте Карло, Карибах, а інші – на річках, морях, лісах, селах в Україні. Але я не про це.

Я про пустоту. Не пустоту з відомої книжки Віктора Пелєвіна, а пустоту у нашій владі. Це не якесь суб'єктивне відчуття, а факти, які трошки шокують.

По-перше, це пустота у Верховній Раді України.

Не існує коаліції Верховної Ради, на базі якої повинна формуватися вся вертикаль виконавчої влади в Україні. І всі бояться у владі в цьому зізнатися. Станом на 30.08 2017 в ВР налічується 422 депутати. З них більшість складає 226 депутатів. Але коаліція формується з двох фракцій – з БПП і "Народного фронту", що нараховує 221 голос – фактично коаліції не існує. І не зрозуміло на базі чого працює український Уряд і всі його програми.

Читайте також: 1 000 днів у Верховній Раді

По-друге, це пустота в Кабінеті Міністрів України. 

Так ще не було, щоб так багато керівних посад були пустими, або у невизначеному стані.

Якщо просто перелічити їх, то вже шокує:

• Міністерство культури України

• Міністерство охорони здоров'я

• Міністерство інформаційної політики України

• Міністерство аграрної політики та продовольства України

• Державна фіскальна служба

• Фонд держмайна

• Рахункова палата України

• Національний банк України

• Посольства України в різних країнах світу (Міністерство закордонних справ)

По-третє, це пустота у гаманцях простих українців.

За даними дослідження, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" (14.06.2017), за останній рік у понад 60% опитаних погіршилося матеріальне становище, у 30% воно не змінилося. Більше 60% опитаних не під силу оплачувати рахунки за житлово-комунальні послуги, 35% можуть їх оплачувати, ще 3% не визначилися. Абсолютна більшість (97%) опитаних відчувають на собі підвищення цін на споживчі товари і послуги в цьому році.

На думку 65% опитаних головною причиною того соціально-економічного стану, в якому зараз знаходиться країна, є непрофесіоналізм і корупція діючої влади. 54% вважають головною причиною військові дії на Сході, 31% – нездатність Верховної Ради приймати потрібні країні закони, 28% – непрофесіоналізм і корупцію попередньої української влади.

Звісно ця ситуація залежить не тільки від Володимира Гройсмана, а і від всіх гравців на нашій політичній шахівниці (Президента, опозиції, активних громадян тощо). Але Уряд розподіляє всі гроші держави і відповідає за програми і стратегії.

Читайте також: Ложкин, Кононенко и "Укрзалізниця"

Нагадую, що в країні йде війна, кожен день гинуть найкращі Сини України, молодь тікає з країни, корупція і злочинність зростає, іноземні інвестори не приходять. В цей же час у майже всіх секторах економіки є напрямки розкрадання державних коштів.

Яке майбутнє у країни? Яка стратегія? Я не хотів би, щоб в майбутньому нашої прекрасної України була пустота.

Хочу щоб з початком цього політичного сезону наші можновладці прочитали це і може якась совість змусила їх реформувати цю країну реальними справами, щоб кожний, на своєму місці, робив свою справу чесно і заради України. Нам же тут жити!

Денис БОГУШ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини