MENU

Масовий "телефонний тероризм" у Росії

2489 0

130 тис. людей евакуйовано. 420 об’єктів заміновано. І це лише за останні два дні. Росію накрила хвиля телефонного мінування.

Симптоматичним є те, що на четвертий день влада так і не придумала, хто винен у психологічній атаці на росіян. А це наштовхує на думки: а) влада і сама була здивована цій хвилі; б) росіян підводять до потенційної можливості терактів як таких – у кінці хвилі телефонних дзвінків.

Ми маємо зрозуміти одну з найважливіших особливостей терористичного акту як політичної технології. Якщо теракт має не кривавий, але масовий характер, – населення лякається, стає пасивним та розчаровується у системі державної безпеки (а система безпеки – це головний стержень, на якому стоїть колос на ім’я Росія). Якщо теракт масовий і кривавий – то населення вимагатиме від влади відповіді, а російська влада з "радістю" відповідь цю надасть - введе війська куди треба.

Читайте також: Путин и его друзья сознательно загоняют Россию в бедность

Версій декілька. Перша. На вихідні у Росії відбувся так званий день єдиний день голосувань, коли проводились 5810 місцевих виборчих кампанії. Зрозуміло, вибори і насилля – рідні брати у Росії. І не лише у Росії. Тому, і перша версія – евакуація виборчих комісії з метою "коригування" результатів виборів. А решта "мінувань" - відвернути увагу.

Версія друга – хуліганство. Коли держава виправдовує і застосовує насилля щодо інших націй вона розширює межі прийнятної поведінки і для власного населення. Тому кожен російський постріл з "Граду" в Україні відгукнеться і всередині російського суспільства.

Хоча версія хуліганства – малоймовірна. 420 телефонних мінувань за два дні складно провести для пересічних хуліганів. Тому – швидше за все кампанія психологічного терору росіян – керована.

Версія третя. Цілеспрямована інформаційна кампанія Росії з метою залякати власне населення. Ця версія буде підтверджена лише у тому випадку, коли у кінці відбудеться справжній теракт. Саме тоді населенню на блюдечку подадуть "хто винен" і "що робити" - умовно кажучи куди ввести війська. Версія вірогідна. Особливо перед виборами президента.

Читайте також: Евросоюз создал новый сайт для противодействия российской пропаганде​​​​​​​

Версія четверта. Патріотична. Спецслужби України чи пересічні неформальні організація вирішили опустити Росію у приблизно той стан у якому українці проживали з 2014 року – стан очікування терактів. Версія малоймовірна, оскільки жодна політична сила у нас не оголошувала навіть можливості перенести війну з території України на територію Російської Федерації. Кубаньнаш, свободу Татарстану, повернемо Якутію Монголії, Кавказ - для кавказців і т.д. – офіційно про це ніхто не заявляв.

У патріотичну версію можна було б повірити, якби не версія три дріб чотири. Не забуваємо, що 27 вересня у Європарламенті пройдуть слухання про неофашизм в Україні. Чи буде до них готуватись Росія? О, так як ніхто. Чи можуть себе українські "неофашисти" проявити і на території Росії? Якщо вірити в "український фашизм", то вони просто зобов’язані так зробити. Тим більше, що жертви серед росіян – це уже давно не проблема для Кремля. А докази – вистачить і "незгораємой" візитки Яроша.

Богдан ПЕТРЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини