MENU

Як деокупувати Крим та Донбас

1547 1

Четвертий рік Українська держава перебуває в стані війни з московитами. Тим часом влада не пропонує жодних дієвих шляхів для деокупації загарбаних земель. Нам впарюють мінський формат як єдино можливий заради миру, говорячи, що альтернативи Мінську нема. Але це лицемірство, за яким криється продовження війни на десятиліття. Вони хочуть залишити цю війну нашим дітям і внукам.

Москву треба не вмовляти, а примушувати з позиції сили. Бо од чорта одхрестишся, а од московита не відмолишся.

Одночасно слід нарощувати власну військову міць і вести жорстку боротьбу з п'ятою колоною всередині країни. І тоді повернення окупованих територій буде. На українських умовах та під українським прапором.

Читайте також: Миротворцы на Донбассе: чужие здесь не ходят

Як це зробити – чітко і зрозуміло прописано в новій редакції Програми захисту українців, ухваленій на ХХХVIII З'їзді ВО "Свобода" 16 вересня 2017 року. Наше завдання – втілити ці пункти у життя.

Отже, розділ IХ Програми захисту Українців – "Донбас, Крим і Севастополь. Відновлення територіальної цілісності та подолання наслідків окупації":

9.1. Вжити всіх можливих заходів для якнайшвидшого та невідворотного повернення тимчасово окупованих Росією територій. Розробити військовий план звільнення Кримського півострова та Донбасу від окупантів та негайно розпочати реалізацію його розвідувально-диверсійної, економічної та інформаційної складової.

9.2. Запровадити повну економічну, енергетичну, ресурсну та транспортну блокаду тимчасово окупованих територій. Тримати її до повної деокупації цих територій.

9.3. Забезпечити всі права та умови життя громадянам України, які вимушено полишили тимчасово окуповані території. Сприяти тим із них, хто активно протидіє окупаційному режиму та (або) воює проти окупантів у ЗСУ, МВС, СБУ, в інших офіційних та добровольчих підрозділах України.

9.4. Ліквідувати особливий статус адміністративних одиниць – Автономної Республіки Крим та міста Севастополь (з відповідними змінами до Конституції України). Не допустити надання "особливого статусу" для окупованих територій.

9.5. Проводити вибори до органів місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях (як і вибори до ВРУ) лише після повної деокупації, завершення адміністративно-територіальної реформи та повної перепаспортизації всього населення, здійсненої шляхом перевірки кожної особи на наявність громадянства інших держав, на співпрацю з окупаційним московським режимом, на лояльність до України та відповідність статусу громадянина України. Не допустити визнання Україною жодних виборів на окупованих територіях до їхнього повного звільнення.

9.6. Притягнути до кримінальної відповідальності та позбавити громадянства усіх, хто зрадив Українську державу, працював на окупаційну адміністрацію, брав участь у бойових діях проти українських підрозділів та вчиняв інші злочини. Розпочати негайні заочні судові процеси щодо всіх виявлених колаборантів та зрадників з одночасним оголошенням цих осіб у міжнародний розшук.

Читайте також: Зустріч Уолкера і Суркова не буде результативною, – експерт

9.7. Провести повну інвентаризацію та перереєстрацію прав власності на всі види майна на окупованих територіях. Визнати всі правочини, укладені за період тимчасової окупації, юридично нікчемними. Конфіскувати на користь держави все незаконно набуте зрадниками майно. Забезпечити на державному рівні правову й процедурну базу для вирішення майнових суперечок, що виникли внаслідок тимчасової окупації та доведення прав власності на майно, прав користування земельними ділянками тощо. Вжити світову практику "позитивної дискримінації" щодо відновлення прав громадян України, які постраждали від тимчасової окупації РФ українських територій.

9.8. Ухвалити і після деокупації розпочати втілювати державну програму поетапної реінтеграції територій, що були під окупацією. Передбачити економічну, транспортну, культурну, інформаційну та освітню реінтеграцію.

9.9. Забезпечити захист національних прав автохтонного українського населення Криму та Донбасу після звільнення їх від окупації. Етнокультурні права кримськотатарського народу, а також інших народів, визнаних на законодавчому рівні корінними народами на території України, мають бути захищені та гарантовані Конституцією України. Не надавати жодних територіальних преференцій за етнічним принципом.

Олег ТЯГНИБОК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини