MENU

Більше жінок у владі — більше громадської злагоди та миру

322 0

Більше жінок у владі — більше громадської злагоди та миру

Суспільства, де у владі присутні жінки, за статистикою, набагато менш конфліктні, ніж ті, де жінки не допущені до управління державою. Так склалося, що жінки, зазвичай, вирішують конфлікти за допомогою переговорів, тоді як чоловіки схильні до більш радикальних дій...

Про це ми сьогодні говорили з колегами в Будапешті на міжнародній конференції під егідою ПАРЕ, присвяченій гендерній рівності, де обговорювалися успіхи України в цьому напрямку.

Не все, про що говорилося, мені подобається, адже я дотримуюся традиційного погляду на ролі чоловіка й жінки. І вважаю, що чоловік має залишатися чоловіком, а жінка — жінкою, сильною, гідною, мудрою. Щось середнє — непритаманне і чуже для нашого суспільства.

Читайте також: Гендерное неравенство в Украине: виноваты сами женщины?

Тому у своєму прагненні впроваджувати європейські стандарти в Україні нам важливо не перегнути палицю, не втратити це прекрасне розділення на чоловіка й жінку і не перетворитися на людей середнього роду.

Тим не менше, вважаю, що жінки повинні мати більше представництво у владі і, насамперед, в її гуманітарних напрямках. Адже це — покликання жінки — берегти сімейне вогнище, піклуватися про чоловіка та дітей, лікувати та навчати.

Читайте також: Україна, гендер та Європа

Статистика свідчить, що з року в рік жінок у владі стає більше, і це значить, що наше суспільство вже готове віддати до їх рук частину повноважень з управління державою. І жінки, я вірю, виправдають таку довіру з боку суспільства.

Ольга БОГОМОЛЕЦЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини