MENU

''Новий'' Верховний суд Порошенка

1406 0

"Вперше в історії нашої країни формування Верховного Суду відбувається шляхом відкритого, прозорого і надзвичайно змагального конкурсу".

"Понад 40 відсотків кандидатів, щодо яких Громадська рада надала негативні висновки, Комісія зняла з конкурсу!... Взагалі ж до 80 процентів з тих, до кого ця рада мала претензії, врешті-решт так і не потрапили до фінального списку".

Ці та інші фрази можна почути у зверненні Президента стосовно конкурсу до нового Верховного суду. 

Насправді в список 120 переможців конкурсу до Верховного суду потрапило 30 осіб з негативним висновком від громадськості. Ну а у підсумковому списку суддів прізвища яких ляжуть на стіл Президенту – 25 (!) осіб, які порушували права людини, мають величезні питання щодо статків або політично заангажовані. 

Читайте також: Щастя для прокурора. Бюджетний банкет в часи московської чуми

"Ми вправі пишатися нашим конкурсом, який в принципі може правити за взірець і для інших держав" – наприкінці зазначає Петро Порошенко.

Давайте подивимося, якими суддям ми повинні пишатися:

Знайомтесь, переможці конкурсу до нового Верховного суду – Вячеслав Наставний та Сергій Слинько.



У 2013 році судді Наставний та Слинько підтвердили законність рішення Печерського районного суду щодо позбавлення волі нинішнього Генерального прокурора України Юрія Луценка.

Тоді віце-президент Европейської комісії Кетрін Ештон та єврокомісар Штефан Фюле сказали, що "вирок щодо Юрія Луценка сигналізує про те, що в Україні тривають суди, які не дотримуються міжнародних стандартів щодо справедливого, прозорого і незалежного судового процесу". Але очевидно помилились, адже дані судді переможці справедливого, прозорого і безпрецедентного конкурсу!

Виходить, що Вища кваліфікаційна комісія суддів, а потім і Вища рада правосуддя, відібравши "кращих з кращих" підтвердили, що судді, які за часу президентства Януковича займалися політичним переслідуванням опозиції доброчесні.

Ну або ж, справа Юрія Луценка не була політичним переслідуванням, але тоді нинішньому Генеральному прокуророві варто досидіти у в'язниці...

Читайте також: Бюджет-2018: правительство увеличит "надои" с бизнеса – рекордные 34,2% ВВП пройдут через бюджет. ИНФОРГРАФИКА

Знайомтесь, переможець конкурсу до нового Верховного суду – Олександр Золотніков.


У період з 24.11.2013 до 31.12.2013 саме суддя Золотніков залишив у силі рішення щодо заборони проведення масових заходів у центрі Одеси. Тим самим Золотніков фактично підтвердив "законність" розгону силовиками людей на акціях протесту в Одесі під час Майдану.

Більше того, Олександр Золотніков "забув" про це рішення та не вніс інформацію про нього до свої декларації доброчесності.

Тобто, Президент, який прийшов до влади відразу після Майдану, Президент, який неодноразово заявляв про значимість мирних акцій протесту, роль Революції Гідності в побудові України як Європейської держави пишається, що суддею нового Верховного суду буде той, хто цей Майдан розганяв.

А ви ще не пишаєтеся новими суддями?

Тоді знайомтесь із переможницею конкурсу до нового Верховного суду – Наталією Лященко.



Її чоловік, теж суддя, незаконно позбавляв водійських посвідчень активістів за пробіг до Межигір'я в грудні 2013 року.

У суддівського подружжя і типові "суддівські статки": квартири в Києві понад 150 кв.м., 3 земельні ділянки, будинок під Києвом на 300 кв.м.

Деталі та фото. 

Переможниця конкурсу – Тетяна Дроботова.

Її падчерка з чоловіком – також судді і хотілось би сказати "українські судді", але ні – вони відмовилися від громадянства України та стали суддями країни агресора відразу після анексії Криму. Російський слід в українському судочинстві? Ні, не чули... Детальніше про суддю Дроботову.

Загалом Вища рада правосуддя подала на призначення Президенту 111 переможців конкурсу з них 25 мають негативний висновок від громадськості. Побачити весь список можна тут.

За всім процесом активно слідкували і наші міжнародні партнери, добрими відносинами з якими не забуває хвалитися Президент. І європейці, і американці неодноразово заявляли щодо неприпустимості призначення до нового Верховного суду недоброчесних кандидатів.

Але очевидно Петру Порошенку начхати на думку стратегічних партнерів, він пишається конкурсом переможцями, якого стали судді Майдану, судді політичні рішення яких засуджував цивілізований світ, судді до статків яких надзвичайно багато питань...

Ну і знову про слід агресора... особливий цинізм полягає в тому, що за кінцевий результат цього надзвичайно важливого та прозорого конкурсу відповідає орган очільник якого до сих пір не може чітко відповісти на питання щодо свого громадянства.

А отже, до сих пір є вагомі сумніви вважати, що голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедесюк має російське громадянство.

Що ж, дивимося, аналізуємо і пишаємося, адже саме з цими суддями Верховного суду нам жити ще багато років...

Катерина БУТКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини