MENU

Спільній литовсько-польсько-українській бригаді надали ім'я князя Костянтина Острозького. ФОТО

2005 0

Торік під час восьмої Міжпарламентської асамблеї України, Литви й Польщі разом із головами литовського Сеймасу та польського Сенату ухвалили рішення присвоїти нашій спільній військовій бригаді ім’я великого українського князя й гетьмана Костянтина Острозького.

Напередодні Покрови – свята захисників України, надійшла знакова новина: наше рішення втілено в життя – спільній Литовсько-польсько-українській військовій бригаді присвоєно ім’я Костянтина Острозького та вручено бойове знамено.

Читайте також: Звитяги української зброї: історію пишуть переможці

Саме постать князя Острозького об’єднує наші три братні народи. Князь Острозький – символ перемог і військової доблесті українського, польського і литовського народів. Саме Костянтин Острозький 8 вересня 1514 року у битві під Оршею командував об’єднаним українсько-польсько-литовським військом, яке розбило 80-тисячне московське військо.

Читайте також: 503 роки тому князь Острозький завдав мосвовському війську нищівної поразки

На бойовому знамені зображена емблема спільної бригади – щит із трьома схрещеними мечами – символ бойової єдності наших народів, символ того, що побратим побратима не залишить у біді. Це знак і послання усім – і друзям, і ворогам, що наші народи, наші воїни стоять плечем до плеча, одним міцним щитом Європи, як і п’ятсот років тому.

Разом переможемо!

Андрій ПАРУБІЙ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости