ГПУ захищає закон чи прогнилу корупційну систему?
Коли Ассанж оприлюднив секретне листування між Держдепом США та його дипломатичними представництвами по всьому світу, чим поставив під загрозу життя агентів американської розвідки та їх джерел, рішення про його кримінальне переслідування було прийнято миттєво. Хоч у демократів і республіканців були різні погляди на національну безпеку, а також різні оцінки щодо діяльності власних правоохоронних та розвідницьких органів, вони були єдині в одному. Той, хто публікує прізвища секретних агентів США є ворогом американської безпеки.
Читайте також: Найем: Вскрывать агентов – это мародерство в тылу у коллег
Розголошення Генеральною прокуратурою прізвищ таємних агентів НАБУ це навіть за українськими мірками безпрецедентна подія. І справа навіть не в тому, що це розголошення державної таємниці. І не в тому, що у суспільній свідомості виникають сумніви: ГПУ в цій ситуації захищає закон чи прогнилу корупційну систему? І як би дивно це не прозвучало, але справа навіть не в тому, що мережу таємних агентів НАБУ зухвало і публічно розвалює організація, яка б зі злочинами сама мала боротися.
Читайте також: НАБУ страшнее Путина
Мова тут взагалі не про НАБУ. Таємні агенти працюють не тільки для НАБУ, а й для СБУ та поліції. І ця агентура є важливим інструментом для роботи всієї правоохоронної системи і забезпечення безпеки країни. Коли одна з головних правоохоронних організацій дозволяє собі публікувати прізвища таємних агентів і ставить їх життя під загрозу, це не атака на іншу правоохоронну структуру - це пряма атака на безпеку України. І люди, що прийняли і виконали це рішення мають понести жорстку відповідальність. Політика не може ставати на заваді національній безпеці.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки