MENU

Росія без Олімпіади та світової футбольної першості – а чом би й ні?

2458 0

Після рішення МОК щодо заборони олімпійській збірній Росії брати участь в Олімпійських іграх 2018 року переконаний – багато українців чекають на рішення ФІФА щодо Кубка світу 2018. 

Читайте також: Збірну Росії відсторонили від участі в Олімпіаді-2018

Навряд чи одна країна змогла б зараз (за півроку до початку турніру) потягнути на собі організацію Кубка світу 2018 року. Але з іншого боку, на турнір кваліфікувалася 31 національна команда. І якщо запропонувати, скажімо, Англії, Франції, Німеччині, Італії та Іспанії стати співорганізаторами турніру, то це цілком реально. Між іншим, Італія, яка раніше вибула у кваліфікації, може зайняти 32 путівку замість Росії. І в Римі може з‘явитися інтерес до цього питання.

Згадаймо історію Кубка світу 1986 року. Попередньо турнір мав відбутися в Колумбії. Але з об‘єктивних причин в останній момент ФІФА змінила організатора, й турнір удруге у своїй історії відбувся в Мексиці. А це 24 команди.

Читайте також: Globe and Mail: ЧС-2018 у Росії: катастрофа у стані підготовки

Питання зараз в іншому: наскільки сильно збагатилися чиновники ФІФА й чи досі американці мають бажання продовжувати наступ. Як пам‘ятаєте, узгоджені дії правоохоронців США та Швейцарії буквально не так давно призвели до відставки колишнього президента ФІФА Зепа Блатера. 

Переконаний, держава-агресор не має права проводити міжнародних турнірів.

Андрій МАГЕРА


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости