MENU

В Україні – хаос. Захід повинен змусити її вирішити проблему корупції – The Economist

3241 0

Події в Україні через призму міжнародного видання The Economist (редакційна стаття)

В Україні – хаос. Захід повинен змусити її вирішити проблему корупції – The Economist

Читайте також: Вже сьогодні очевидно, що "тактичні плани" влади починають давати збої – експерт

"Новини, які надходили з України протягом останніх декількох тижнів, були досить похмурими. Генеральний прокурор країни зірвав розслідування, які проводило Національне антикорупційне бюро (НАБУ), і робив це з очевидним погодженням пана Порошенка. Міністр внутрішніх справ втрутився в діяльність антикорупційних агентств, щоб захистити свого сина від обвинувачень.

Офіцери СБУ намагалися заарештувати Михайла Саакашвілі, колишнього президента Грузії, взявши на себе роль борця з корупцією в Україні, проте протестуючі завадили їм це зробити (вже заарештовано. Прим.R.D.). Прокуратура тепер взяла під приціл антикорупційних активістів...

Тепер, коли Україна стала ігнорувати критику й нарікання Державного департаменту США та зовнішньополітичного органу Євросоюзу, дуже важливо, щоб Америка та Європа використовували всі доступні їм кошти для підтримки борців з корупцією в Україні.

Євросоюзу потрібно ясно дати зрозуміти, що всі переваги договору про асоціацію залежать від прогресу в боротьбі з корупцією. Америка повинна висунути ті ж умови у зв'язку з продажем озброєнь. Західні слідчі повинні докладно досліджувати всі факти відмивання наживками нечесним шляхом українських грошей. Якщо Захід підтримує ідею територіальної цілісності України, то він не повинен стикатися з відсутністю єдності та сумлінності серед українських політиків".

Читайте також: Врятувати Україну від самої себе: місія ускладнюється

P.S. Задоволений наступом міжнародних ЗМІ на владу Петра Порошенка і його посіпак. А ще більше задоволений підтримкою західних ЗМІ українських борцій в корупцією.

Rostyslav DEMCHUK


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости