MENU

Цього року тиск щодо зняття санкцій із РФ посилиться – журналістка

1078 0

Зіґмар Ґабріель

Схоже, 2018 року тиск щодо зняття санкцій із РФ буде звідусіль і надзвичайно сильний. Наприкінці 2016-го в РФ сподівалися вирішити проблему з санкціями бліцкригом. Не вийшло. Цього року це вже буде системний наступ, який має шанс досягнути успіху, якщо з українського боку не буде такої ж системної протидії.

Читайте також: Підстав для поліпшення американсько-російських відносин немає – політолог

Заяви австрійської міністерки про недієвість санкцій у перші дні нового року продовжилися заявами її колеги з Німеччини. Міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Ґабріель висловисвся за те, аби ЄС почав поетапно скасовувати санкцій проти Росії за умови тривалого перемир’я на Сході України. "Якщо Російська Федерація готова це робити, вона має за це щось отримати", – заявив він у середу, 10 січня, під час виступу на прийомі в Східному комітеті німецької економіки в Берліні, цитує агентство dpa.

Читайте також: Похмілля по вечері з Путіним

Ідею про одномоментне скасування всіх санкцій проти Росії лише за умови стовідсоткового виконання мінських домовленостей міністр закордонних справ Німеччини назвав "відірваною від реальності". На користь ідеї поетапного скасування Ґабріель навів аргумент, що санкції запроваджувалися також поетапно.

І далі буде тільки більше подібних ідей.

Ольга ЛЕНЬ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости