Усик отримав нове місце в рейтингу найкращих боксерів світу

2065 0

Чемпіон за версіями WBO та WBC Олександр Усик піднявся в незалежному рейтингу найкращих боксерів світу за версією BoxRec.

Олександр Усик (14-0, 11 КО) перемоги над латвійцем Майрісом Брієдісом прогресував в незалежному рейтингу найкращих боксерів світу за версією порталу BoxRec, пише Радіо Максимум.

Нагадаємо, що Усик переміг Брієдіса за рішенням більшості суддів (114: 114, 115: 113, 115: 113) і став першим фіналістом Всесвітньої боксерської суперсерії.

Хоча бій Усик – Брієдіс отримав від BoxRec максимальні п'ять зірок, перемога в об'єднувальному бою не дозволила українцеві істотно підвищити свій рейтинг.

Українець піднявся з 37-го місця на 12-й рядок, відстаючи від останнього у топ-10 чемпіона WBO в напівсередній вазі Джеффа Хорна (18-0-1, 12 КО) на 40 очок.

Топ-20 боксерів світу за версією BoxRec:

Найкращим українцем в рейтингу BoxRec залишається чемпіон WBO у другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко (10-1, 8 КО), перед яким Сауль Альварес (49-1-2, 34 КО) і Теренс Кроуфорд (32-0, 23 КО).