MENU

Україна увійшла до незвичайного рейтингу

3244 0

Населення України старіє швидкими темпами. За 10 років кількість осіб, старших за 60 років, в Україні зросте більш ніж на 3 відсотки.

Читайте також: Просто моя бабуся любить життя

Україна входить у топ-30 найбільш старих за віком осіб, що в ній проживають, країн світу за процентною кількістю людей у ​​віці 60 років і старших. Такі дані Мінсоцполітики повідомляє в понеділок, 29 січня.

Зазначається, що у 2015 році їхня чисельність становила 21,8%, а, за національним демографічним прогнозом, до 2025 року частка осіб, старших за 60 років, становитиме 25%.

"Зрештою, старіння населення є світовим процесом. Кількість осіб похилого віку в структурі населення зростає високими темпами в розвинених країнах і більшості країн, що розвиваються. Україна є й буде в наступні роки однією з найстаріших країн світу", – сказала керівник Управління у справах людей похилого людей і надання соцпослуг Оксана Сулима.

Разом, за даними Держстату, на 1 грудня минулого року населення України становило 42,4 млн осіб, не враховуючи жителів окупованого Росією Криму.

Читайте також: 9 продуктів проти старіння, які допоможуть шкірі виглядати молодою

Однак дехто з експертів стверджує, що постійне населення України становить зараз 35 млн (без урахування Криму і частини Донбасу і з урахуванням витоку трудових мігрантів).


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини