MENU

Чим корисні заморожені овочі

3261 0

Якої б системи харчування ви не дотримувались, овочі завжди потрапляють в категорію здорових і корисних продуктів. Але з більшістю овочів є одна проблема: ціна, особливо не в сезон. Зрозуміло, що до картоплі і капусти це не відноситься, але броколі, цвітна і брюссельська капуста, шпинат, кабачки і баклажани взимку і ранньою весною досить дорогі. Та й якість свіжих овочів взимку може бути гірше, ніж влітку.

Читайте також: Прості правила, коли правильно пити воду

Один з виходів — купувати влітку свіжі овочі та ягоди і заморожувати їх самим. Особливо, якщо у вас є дача і морозильник. У швидкозамороженних овочів є ще перевага: вони вже почищені, нарізані, помиті тому зручно і швидко готувати. Вважалося, що заморожені овочі значно поступаються свіжим у корисності і у вмісті різних важливих поживних речовин.

Читайте також: Лайфхаки для здорового обіду у фаст-фуді

Насправді, вміст мінералів, клітковини, бета-каротину, фолієвої кислоти та деяких біологічно активних сполук в свіжозамороженних овочах приблизно однаковий зі свіжими овочами. А у багатьох випадках може перевершувати показники тих овочів, які ми зазвичай купуємо в магазинах взимку. Пов'язано це з тим, що овочі та ягоди піддаються заморожуванню в максимально свіжому стані і їм не доводиться "відлежуватися" на складах і на полицях магазинів.

Тому, якщо вам подобаються свіжозаморожені овочі та овочеві суміші, ягоди та фрукти,можете їсти їх з чистою совістю — вітамінів у них не менше, ніж у свіжих овочах і ягодах взимку.

Світлана ФУС


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости