MENU

Більше 1000 днів в ізоляторі: у Києві за гратами утримують 19-річного майданівця

4395 0

"Люди, які жертвували усім – тепер знаходяться на дні. З кожним судом, я бачу як усім начхати на ті великі ідеали, в які я вірив, на той прапор і герб, під яким ви сидите, на ті тіла на Інститутській, які ми складали в 2 ряди, на ті тіла, які ми виносили на Сході..." – 33 місяці майданівець, доброволець Андрій Романюк (Воробєй) утримується за гратами без вини, без вироку і без розгляду справи. Чому? 

"Захопившись ультранаціоналістичними ідеями з метою підриву довіри до влади, привернення уваги громадськості до політичних поглядів терориста та виклику у населення почуття страху, діяв у складі організованої банди з метою нападу на підприємства, установи та на окремих осіб...."

Читайте також: Три стовпи нового українця

Саме оце видумане у збоченій фантазії прокурорів речення утримує 19-річного Вороб'я під вартою слідчого ізолятора більше 1000 днів.

6 лютого з 12:00 в Дарницькому суді Києва по вул. Севастопольській, 7/13 вдвадцяте розглядатимуть доцільність подальшого тримання під вартою.

Пишу до активістів, журналістів, блогерів, добровольців, правозахисників, організації, до усіх, кому до цього щось заважало приєднатись – прийти і підтримати. Якщо не Андрія, то хоча б правосуддя в цій країні.

19 разів до цього з численними порушеннями, незважаючи на грамоти, відзнаки, позитивні характеристики, годинні промови Андрія та його адвоката Marian Matsula, незважаючи на відсутність доводів і обгрунтувань сторони обвинувачення, ув'язнення все одно продовжували.

Читайте також: Наша країна поневіряється, немов загублена дитина – учасник АТО

19 разів до цього судді клали *уй на те, що справу зареєстрували в Європейському суді, що на утриманні є мама, що Воробєй з 15 років віддав себе державі на Майдані, в 16 – віддав на війні, і що незважаючи на все – продовжує боротись за реабілітацію свого імені.

Народ, виділіть кілька годин для людини, яка вже втратила 3 роки.

Аліна БОДНАР


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини