MENU

Київрада перейменувала станцію та лінію метро

3707 0

Київрада перейменувала станцію метро "Петрівка" на "Почайна", відповідно до назви річки Почайни, що є однією з найдавніших у місті. Як передає кореспондент УНІАН, таке рішення підтримали на засіданні Київради 70 із 86 депутатів.

Нову назву отримала й Куренівсько-Червоноармійська лінія столичного метрополітену. Віднині вона – Оболонсько-Теремківська.

Читайте також: Комісія Київради схвалила перейменування станції метро "Петрівка"

Проект рішення про перейменування лінії метро підготовлено, зважаючи на те, що тепер уже колишня назва відображає лише початковий проект лінії, і нині вона не проходить через місцевість Куренівку.

Друга частина назви "Червоноармійська" перестала відповідати надземній топоніміці після перейменування станції "Червоноармійська" на "Палац Україна" 1993 року. Окрім того, в листопаді 2014-го вулиці Червоноармійська повернули історичну назву Велика Васильківська.

Читайте також: Нові назви можуть отримати ще 13 столичних вулиць. ПЕРЕЛІК

Громадські обговорення пропозиції про перейменування станції метро "Петрівка" відбувалися з 1 березня до 1 травня 2017 року. До голосування долучилися 1 тис. 932 особи, і 73% підтримали це перейменування.

Громадські обговорення щодо перейменування гілки метро відбувалися з 29 травня до 29 липня 2017 року. Нову назву підтримали 80% учасників голосування.

 


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости