MENU

Бути здоровим – це не лише спорт і модні дієти

2939 0

Якщо ви покладете перед мавпами гроші та банани, то мавпи виберуть банани. Вони просто не розуміють, що за гроші можна купити більше бананів.

Якщо ви запропонуєте вибрати людям здоров'я чи гроші, то вони більше схиляються до грошей. Багато людей не розуміють, що здоров'я дає може дати більше грошей та щастя.

Все може почекати, а от здоров'я не може! Нічого в житті не ціниться до тих пір, поки ми не відчуємо себе нездоровими та недієзтатними. Немічність – це обмеження і часто-густо люди не вміють із цим справлятися.

Читайте також: Чому від жорстких дієт потрібно відмовитися

Часто люди із поганим здоров'я під час виголошення тостів зичать іншим здоров'я. Хоча вони вибрали саме гроші та лінощі, коли у них був вибір бути здоровими.

Бути здоровим  це не тільки ходити в спортзал та перейматися модними дієтами. Величезною частиною нашого здоров'я виступають наші емоції, особливо негативні. Саме те, як ми вміємо працювати із своїми емоціями, і говорить про психічне здоров'я людини.

Багато фізично міцних чоловіків із буцімто прекрасним здоров'ям потерпають від емоційного спустошення. І чому приказка "В здоровому тілі  здоровий дух" одразу втрачає свій сенс. Люди  соціальні тварини, тому нам важливо відчувати себе частиною племені, котре дає нам можливість працювати із своїми емоціями та захищати нас від їх негативного впливу.

Так що не зичте доброго здоров'я іншим, якщо вам його бракує. Це не щиро і люди із вашого племені перестануть вам довіряти.

Читайте також: Названо найкращі дієти в світі

Кожен день ми маємо можливість вибирати. Вибирати між бананами та грошима. Між грошима та здоров'ям. Між можливістю бути щасливим та нещасним.

Людина  коваль свого щастя. Довіряйте свому тілу та робіть правильний вибір.

Любомир ГАЙДАМАКА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини