MENU

Науковці назвали продукти, які насправді не такі вже й корисні

2888 0

Виявляється, при виборі корисних продуктів можна допуститися помилки. Фахівці запевняють, що не все "корисне" є таким насправді.

Читайте також: Как побороть авитаминоз, не потратив много денег

За словами медиків, у рекомендованих для здорового харчування продуктах можуть міститися водночас корисні та шкідливі речовини, пише Радіо Максимум.

До прикладу, на думку експертів, такими продуктами є пластівці на сніданок. На упакуванні цього продукту можна прочитати про користь пластівців для роботи серцево-судинної системи та для зниження холестерину.

А от вітаміни, які в них містяться, по суті мають хімічне походження, а отже – погано засвоюються організмом. У більшості пластівців є величезна кількість цукру та інших інгредієнтів, які не вельми позитивно впливають на здоров'я.

Йогурт із низьким рівнем жирності також вважається не дуже корисним.

За даними дослідження, проведеного Європейським журналом харчування, у тих, хто регулярно споживав знежирені йогурти, спостерігалися ознаки набору жирової маси та дисфункції серцево-судинної системи рівно в тій же мірі, що й у тих, хто їв жирні йогурти.

При виборі цих продуктів варто звертати увагу на вміст цукру та інші складові, а не на рівень жиру.

Також експерти наголошують на тому, що потрібно скептично дивитися на продукти для веганів. Деякі продукти, які спрямовані на вегетаріанців також можуть містити шкідливі речовини та інгредієнти. Тому рекомендується уважно читати склад.

Ще один вид шкідливих продуктів, що маскуються під корисні, – ті, в яких цукор замінюється більш корисними компонентами, до прикладу, фруктозою.

Читайте також: Специалисты назвали ТОП-5 наиболее простых способов похудения

Щоправда, високий рівень фруктози шкідливий для організму в порівнянні зі звичайним цукром. Фахівці застерігають, що вона може руйнувати печінку та провокувати розвиток діабету другого типу.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости