Військові поразки – це найбільший демотиватор в середині РФ напередодні президентських виборів, – Снєгирьов
Росія вперто просуватиме свій план по місії ООН – тобто розміщення миротворців на лінії розмежування, виконання Україною політичної частини "Мінська-2" і поетапне розширення операції. США в процесі вирішення конфлікту
на Донбасі демонстративно відсторонили Європу і перебирали на себе всі важелі тиску на Україну.
Тема поетапного введення миротворців на Донбас і ухвалення закону про реінтеграцію ОРДЛО будуть темою березневих переговорів спецпредставника США по Україні Волкера і помічника Путіна – Суркова. Причому, поняття про поетапність введення миротворців не було на початку перемовин Волкера і Сурков. Це говорить про домовленості між США і РФ. Тобто перемовний процес переводять на формат двох країн.
Читайте також: Как Путин переживет этот удар – судить трудно
США зацікавлені в найшвидшому вирішенні конфлікту на Донбасі. За словами американського генерала Бена Ходжеса,Вашингтон зацікавлений у тому, щоб припинити насильство на Донбасі, "але не так, щоб зберегти за Росією її досягнення на цій території".
Україна для США не перша нагальна проблема в переговорах з РФ. Але на загострення на Донбасі США відповідатимуть загостренням у Сирії.
Нагадаю, 7 лютого щонайменше 300 росіян ПВК "Вагнера" були вбиті або отримали поранення внаслідок бою зі спецпризначенцями США у Сирії. У Москві відхрестились від загиблих у Сирії росіян.
Читайте також: The Guardian: Российские наемники в Сирии: "тихо похоронены и забыты"
Постійні втрати деморалізують російське суспільство. Американці це добре розуміють і гратимуть на цьому, розуміючи що військові поразки-це найбільший демотиватор в середині РФ напередодні президентських виборів. Розуміють це і в Кремлі, тому Москва і йде на переговори.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки