MENU

В Україні постійно наростають хаос і деструктивні явища – вчений

2082 0

Очевидно, що навіть суто арифметично в Україні постійно наростають хаос і деструктивні явища.

Якщо раніше резонансні події відбувалися раз на місяць, то потім раз на тиждень, а зараз уже кожен день. Сьогодні побили мітингувальників під ВР, завтра кортеж президента збив дідуся на пішохідному переході, післязавтра взяли цього Рембо Рубана, ще наступного дня збитий дідусь помер і так далі.

І все це на фоні щоденної загибелі наших Воїнів на московсько-українському фронті. Злочинна кланово-олігархічна система не є життєздатною у ХХІ ст. Вона завжди існує як все більша монополізація, в той час як увесь світ розвивається на основі конкуренції і переважаючого середнього класу. 

Читайте також: Дацюк: Екстремальний сценарій для України є дуже можливим

Влада буде все менше володіти ситуацією, так як витворила сюрреалістичний, ненормальний світ, де ніхто не знає, де закінчуються так звані правоохоронні органи і починаються бандити-тітушки, чи де починаються державні службовці і закінчуються корупціонери-злодії. Це просто незаперечні факти.

Влада відверто взяла курс, точніше з нього й не сходила, опори на кримінальні елементи тітушні, так як народ її відверто ненавидить. І чим далі, тим більше. В цьому ми демонструємо власну відмінність і протилежність московитам, які як би над ними не знущалася влада, люблять її все більше.

Як же будуть розвиватися події далі? Очевидно, що хаос у суспільстві буде наростати. Аж до того часу, коли не вистрілить якась умовна "Аврора". Це буде сигнал.

Вся тітушня одразу розбіжиться хто куди, рятуючи власну шкуру барабанну.

В цьому сенсі дуже показовим є одне оповідання Джека Лондона, де він описує полювання з собаками на вовка.

Величезні собаки догнали вовка і оточили його всюдибіч.

Читайте також: Країна негідників

Гавкають, але ніхто першим до вовка не лізе. Ось я ще раз гавкну, а потім уже кинуся на ворога.

Ні, краще це зробить сусід праворуч чи ліворуч. Аж тут прибіг маленький і кривоногий бультер'єр. Він не став чекати ні секунди і мовчки схопив вовка за писок. Тоді вся тічка накинулася на сіроманця і роздерла його на шматки.

А у нас роль цього бультер'єра належатиме комусь простодушному як дитина, який першим крикне: а король то голий...

Petro MASLYAK


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини