"Ахметов, зупини екологічний тероризм". Акція протесту в Києві. ВІДЕО
Чи логічно вимагати роттердамські (європейські) стандарти екології, якщо тариф на електроенергію Роттердам+? Ніби логічно, але ДТЕК Ахметова так не думає.
Для покращення екології не потрібно навіть якихось складних модернізацій. Потрібно просто купувати вугілля тоі якості, яке закладено у тарифи. А у тарифи вже 2 роки закладено Роттердам+ (індекс АРІ2), для цього індексу у розрахунки береться лише вугілля із вмістом сірки менше 1%. Звісно, що воно коштує дорожче, аніж більш екологічно шкідливе вугілля із вищим вмістом сірки.
Читайте також: Отруйна безвідповідальність Ахметова. ВІДЕО
В Україні ж спалюється вугілля із сіркою 1,5%-2%-2,5%. А в кінці минулого року ДТЕК умудрився привезти із США вугілля із вмістом сірки аж 3,3%-3,4%. І нічого, заклали його у тарифи по формулі Роттердам+.
Коротше, Придніпровська ТЕС (ДТЕК Ахметова) не виконала взятих на себе зобов'язань, не знизила викиди шкідливих речовин з 1 січня 2018 р. І тепер просто фізично не допускають перевірку на станцію.
Дніпрян це дістало і сьогодні вони приїжджають пікетувати офіс ДТЕК, власником якого є найбагатший українець Р.Ахметов, який так відноситься до життя та здоров'я українців.
Читайте також: Серед найбільших платників податків України – жодної компанії Ахметова. ІНФОГРАФІКА
Ахметов, зупини екологічний тероризм!
Сьогодні 13 березня відбувається пікет біля центрального офісу ДТЕК у Києві за вул. Льва Толстого, 57.
Ми хочемо привернути максимальну увагу Ахетова та державної влади до проблеми забруднення навколишнього середовища у Дніпрі і не тільки.
Для цього ми розрахували, скільки шкідливого пилу припадає на кожного мешканця Дніпра щоденно.
Уявіть собі, кожного дня ми вдихаємо десь біля 0,2 кілограма відходів виробництва ДТЕК, а ще біля 0,4 кілограма відходів кожен дніпрянин щоденно отримує у вигляді золошлаків, які забруднюють грунти та річки.
Якщо всі золошлаки, які накопичилися за 60+ років експлуатації Придніпровської ТЕС завантажити в автомобілі, то вийде по одній 20-тоній фурі на кожного дніпрянина, тобто майже МІЛЬЙОН фур.
Ми зібрали одноденну норму відходів та продемонструємо її пану Ахметову, топ-менеджменту ДТЕКу та всім бажаючим сьогодні.
До пікету приєднаються народні депутати, активісти та експерти з питань енергетики.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки