MENU

Злі люди можуть врятувати світ – журналіст

3475 0

Що врятує людство? Обожнюю абстрактні теми, бо вони розвихрюють уяву. Окремі цитати зі статті публікую тут.

...Коли Бог назвав себе Любов'ю – він зробив стратегічну помилку. Він звертався до світу злих людей. Щоб бути злим – треба просто бути собою.

...Онтологічне зло залите в людство наполовину з добром, їх – добра і зла – по обєму однаково пропорційно, але вагою вони різняться. Зло важче, воно бетоном заливає серце, і це означає, що злу людину вітром уже не здує, її тяжко зрушити з місця. 

Читайте також: Зло зазіхає на привілейований статус. Злим стає бути модно

...Щоб бути добрим – треба докласти багато зусиль, треба над собою попрацювати, змінити себе, піти супроти своїх слабкостей і вад. Добро – це наслідок надзусиль, тоді як зло – це відгомін самої природи.

 
...Майбутнє людства – в руках злих людей. Не добро, не краса і вже точно не беззуба віра – а злі люди можуть врятувати світ. Вони повинні поділитися верховним знанням виживання і самозбереження. 

...Добро ніколи не перемагає зло, це ж очевидно, адже епоха казок та байок давно закінчилася. Добро перемагає лише тому, що зло відступає. Діяльне зло – непереможне, тому що воно на верхній точці. 

...Коли добро слабеньке – воно не вміє захищатися, носить рожеві окуляри і вірить у кращий варіант мороку. Воно немічне й безпорадне, воно цілком некривдне, і саме ця некривдність – нездатність атакувати – вилазить йому боком. 

Читайте також: Диявол завжди зло пропонує як добро, облещуюючи людину – Євстратій Зоря

...Добрим людям треба нарощувати товстішу шкіру і міцніший кулак, тому що сила добра не у внутрішній красі, це вам не цвітіння сакур споглядати! – сила добра у дієвості, у чині, в аперкоті знизу і хуку прямо в рило. Добро мусить перестати жувати соплі. 

...Зло не винне в занепаді світу – винне добро, яке захотіло стати пушинкою, пірїнкою, невагомістю, атмосферним явищем. Баланс терезів відновиться лише тоді, коли добро обважчає...

Ostap DROZDOV


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини