MENU

Циркулярна економіка: чверть тістечка і половина шоколадки – безкоштовно й без докорів сумління

1519 0

Якщо ви любите солоденьке, але з якихось причин собі його забороняєте – наприклад, у вас хронічно (ще з діда-прадіда) нема грошей на тістечко, вас непокоїть катастрофічне розповзання ваших форм (по всіх куточках планети), ви є учасником руху на захист прав цукрових виробів, або серед ваших кровних ворогів є корпорація Укрцукор – є одне просте рішення. А саме:

Читайте також: Чому виховання дітей – це як гра в керлінг

Народжуйте дітей. Діти вас врятують. Вони зітруть всі ваші докори сумління. Вони перетворять ваш гастромазохізм на щасливу пісню впевненого в собі гедоніста-ласувальника (є таке слово? нема? ну, значить уже є). Вони змусять вас забути про катастрофічне розповзання ваших форм (по всіх куточках планети) і змусять згадати, що ваші далекі родичі за троюрідним прадідом володіли першими цукровими заводами нашої солодкої країни.

Адже з дітьми все просто. Настає певний момент, коли ви можете доїдати ласощі, які щодня лишаються після їхніх оргіастичних бенкетів. Чверть тістечка стабільно ваша. Половину шоколадки щотижня можете записати собі на баланс. Кілька недоїдених йогуртів – і обід вам уже не потрібен. Три (обсмоктані) карамельки цілком підуть на закусь для (необсмоктаного) коньяку. Дві третини такого явища як тірамісу дитина просто поки що не осягне й не зрозуміє (там стоїть 16+) – тож сміливо дитині купуйте, а потім доїдайте, не соромтеся.

Читайте також: Шоколадний бум початку дев'яностих: як українські моряки в турків шоколад скуповували

Головне: всі ці ласощі, цукерки, тістечка, батончики, шоколадні зайчики, кондитерські вироби з невимовними назвами ви отримуєте цілком безкоштовно!

Звісно, перед цим все це ви маєте дітям купити. Але це неважливо. Бо ж купили ви для дітей. А доїдаєте ви. Тому особисто для вас це – абсолютно безкоштовно. Можна сказати, recycling. Утилізація відходів. Циркулярна економіка.

Тому – геть гастромазохізм! Хай живе гастрогедонізм!

Усе найкраще – дітям!

Володимир ЄРМОЛЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини