Дещо про збитки від окупації Донбасу Росією
Оскільки у нас "зрадомани" усіх мастей полюбляють соціально-економічні проблеми списувати виключно на дії теперішньої влади, і в жодному разі не говорити про наслідки агресії та окупації РФ, а також про власні помилки та бездіяльність (якщо мова йде про тих, хто був при владі до 2014 року), напишу окремий пост про втрати України від анексії Криму та окупації ОРДЛО Росією. Поки що ж – нагадаю коротко лише про втрати на рівні підприємств, про що раніше повідомляло Головне управління розвідки Міноборони.
Читайте також: Відновити Донбас неможливо
Зокрема, з Донецької та Луганської областей вивезено в РФ обладнання щонайменше 19 підприємств: ЗАТ "Луганський машинобудівний завод ім. Пархоменко", ТОВ "Машинобудівний завод 100", ДП ЦКБ машинобудування "Донець", ТОВ "ПОЛІ-ПАК", Лутугинський завод прокатних валиків, Брянківський рудоремонтний завод, Оборонний завод космічної промисловості "Юність", Луганський електромашинобудівний завод, Луганський ливарно-механічний завод, Луганський авіаційно-ремонтний завод, ДП "Лугутінскій науково-виробничий валковий комбінат", ЗАТ "Луганський патронний завод", ВАТ "Донбаскабель", Харцизький машинобудівний завод, ВАТ "Завод Точмаж", ДАХК "Топаз", Сніжнянський машинобудівний завод, ПАТ "Норд".
Читайте також: На окупованій території є тільки одне гідне робоче місце – партизана
Крім того, в ОРЛО розібрали на брухт устаткування 11 заводів: ВАТ "Завод гірничорятувальної техніки "Горизонт", Завод по вторинній переробці "Вторчермет", Чорнухинське вагонне депо, ВАТ "Луганський ливарно-механічний завод", ВАТ "Стахановський феросплавний комбінат" , ТОВ "Луганський завод теплотехнічного обладнання", Луганський завод автомобільних клапанів, завод металопрокату "Прокатсервіс", ВАТ "Лугцентрокуз ім. Монятовского", Науково-виробничий центр "Трансмаш", ТОВ "Луганський трубопрокатний завод".
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки