MENU

Іншого способу в Порошенка перемогти на виборах, крім звільнити Донбас, немає – політолог

3065 0

Хвиля нападів на Уляну Супрун з боку олігархічних каналів і регіональних "консервів" вказує на те, що в.о. міністра охорони здоров'я оголосила війну "медичній" мафії.

Медична реформа в Україні могла б бути успішною лише в разі її підтримки президентом України, який має майже необмежений вплив на всі державні органи.

Читайте також: Порошенко та компанія хочуть зачистити "буйних" патріотів перед виборами – журналіст

Проте публікація плівок про пропонування якимось "конченим радикалом" Супрун квартири в якості хабаря свідчить про те, що Банкова дала замовлення на компрометацію в.о. міністра охорони здоров'я.

Що, в свою чергу, свідчить про: зацікавленість Порошенка в збереженні корупційних схем медично-фармаційної мафії; службі "радикалів" олігархам (це ж була стовідсоткова підстава); реального компромату на Супрун влада не має; незабарне усунення в.о. з посади під будь-яким приводом; Ситник – замельдувався співпрацею з Банковою. Отже, медреформи таки не буде, або буде – як і решта "реформ". Як і не вийшло створити чесної митниці в Одесі.

Петро сказав, Петро зробив. АТО – завершено. "Велике стояння" тепер проходитиме під керівництвом не СБУ, а ГШ. Що, в принципі, правильно.

Іншого способу в Порошенка перемогти на виборах, крім звільнити Донбас, немає.

Проте він цього не зможе з двох причин:

1) Має з РФ й Кремлем інші, ніж у решти українців, відносини.

2) У Кремлі, вірогідно, вже лежить законопроект про визнання "ДНР" і "ЛНР" державами і два договори про взаємну воєнну допомогу РФ і "республік".

Тобто, як і зазначалося з самого початку, іншого способу, крім воєнного, звільнити Донбас і уникнути наступних етапів агресії – немає.

А це – так чи інак – формальна війна з РФ. І або ми продовжимо капітулювати або переможемо (з нами Правда, Бог і Світ, але не Верховний головнокомандувач.

Білорусь у контексті російської агресії слід поважно сприймати як частину Союзної держави з РФ. І в разі формалізації рос. агресії, Білорусь автоматично вступить у війну проти України як частина "спільного оборонного простору". З Лукашенком чи вже без нього.

РФ не збирається воювати з жодним членом НАТО. Поки що. Мета ядерного та ін. шантажу – змусити буржуа та бюргерів з вікінгами займатися власною безпекою й боятися війни, аби не заважали Москві ліквідувати Україну.

Читайте також: Найбільша помилка Порошенка

Звичайно, поповнившись Україною й Білорусю (понад 50 млн населення), продовольчою, індустріальною та ін. базою, РФ могла б розглянути й наступну агресію, західніше. Але то вже було б потім.

 

 

Vassyl LAPTIICHUK


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости