MENU

Антикорупційна "реформа". Знущання, профанація, приниження

2157 0

Корупційна гідра при владі vs Громада? Поки виграє корупція.

Проблема 1: Інституційний колапс.

Президент держави має бути головним драйвером боротьби з корупцією, але, на жаль, не в Україні. Голова міжнародної антикорупційної організації OCCRP Салліван заявив, що Порошенко досі керує Липецькою фабрикою, а Рошен так і не переданий у «сліпий траст». На цьому фоні далі затишшя щодо створення Антикорупційного суду, усунення голови САП Холодницького з посади відбулось (при цьому Луценко зробив заяву, що на «плівках» криміналу нема), влада відмовилась від створення незалежної Служби фінансових розслідувань, підконтрольні владі органи блокують окремі розслідування НАБУ. До речі, НАБУ розпочало нове цікаве провадження щодо газової схеми «Дюссельдорф+».

Читайте також: "В любой цивилизованной стране был бы импичмент и реальный тюремный срок", – Фирсов про пленки Онищенко с участием Порошенко

Чи варто щось писати про значення реальності покарання для протидії корупції? Очевидно, що якщо лісник дозволив незаконну вирубку дерев на мільйон, а отримав штраф – 10 тисяч, а екс-помічника нардепа оштрафували на 13 тисяч за хабар у 150 тисяч, то їх це нічого не навчить. Нікого не навчить.

Так соратник Порошенка Гладковський і далі витрачатиме мільйон гривень на весільні декорації в Італії, заступник Труханова забуватиме задекларувати активів на майже 800 тисяч, заступник мера міста-курорту Миргорода на Полтавщині намагатиметься підкупити поліцію. Bihus.Info далі демонструватиме, що члени уряду багатітимуть з року в рік, до прикладу, дружина Гройсмана за 2017 рік придбала машину, отримала в спадщину 1500 кв.м. землі та житловий будинок. Аваков наростив активи на 105 мільйонів та з’явились авторські права на книгу «Ленін з нами?». То ж справа для НАЗК. Яке нічого не робить.

Проблема 2: Свобода слова – ілюзія.

Видання «Новое время» та журналісти-розслідувачі продовжують перебувати під жорстким пресом після оприлюднення деталей корупційних схем у яких згідно матеріалів задіяні Пашиський та Гладковський. Сам Пашинський подав на видання до суду, а СБУ перевіряє матеріал на предмет розголошення державної таємниці. На окремому засідання профільного комітету влаштовують окреме шоу. Як повідомляє депутат Лещенко у цій справі діяли дві офшорні схеми з закупівлі бойових машин у результатів яких окремі чиновники заробляли «маржу» у 3-10 разів більше за початкову вартість цих машин. За бюджетний кошт, звичайно.

Депутат-утікач Онищенко оприлюднив «плівки» на яких йдеться ніби-то про домовленості Порошенко на користь екс-міністра з команди Януковича Злочевського. В АП ці матеріали назвали фейком. Пображливе ставлення до екс-регіоналів не новина, адже з рахунків фірм Януковича-молодшого вже зняли арешт. Інший утікач, олігарх Микола Гута володіє найдорожчою віллою у Німеччині. Їм живеться досить комфортно.

Проблема 3: Економічна конкуренція – міф.

Зовсім недавно усі спостерігали за «наїздом» на «Нову пошту» і з цього приводу вона звернулись до Омбудсмана. Глава «Київстару» розповів що Порошенко фактично втрутився у конкурс щодо продажу прав на 4G і з його приходом конкурс було призупинено. Тим часом, Нафтогазова асоціація заважала Антимонопольного комітету в розслідуванні змови на ринку.

Читайте також: Почему в Украине коррупция есть, а коррупционеров нет

Антикорупційна «реформа». Знущання, профанація, приниження. Не буде реформ і інтеграції в Західні структури країни, в якої влада сприймає як державу, як країну, так і населення як рабів і складову великої «дійної корови».

Кращі публікації з блогів відтепер у твоєму месенджері! Підписуйся на UAINFO у Telegram: https://t.me/uainfo_org

Oleksii ROHOVYK


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини