MENU

Кожен український ліберал неодмінно зламається на питанні: "Що робити з ромами?"

1166 0

Кожен український прогресивний ліберал неодмінно зламається на ромському питанні, як ламаються на українському питанні російські ліберали, та на питанні сексуальних домагань – найліберальніші чоловіки.

Я стільки радісного гикання на тему "Так їм і треба, що їх спалили" не читала в стрічці давно. Хто не в темі – в двох словах: роми приїхали в Київ на заробітки, збирали металобрухт і жебракували. Туди прийшли якісь активісти і каміннями повиганяли ромів та спалили їхній табір.

Читайте також: Цыганский гипноз соцсетей

Я вже чекаю продолженія банкєта, бо за закликами "бий циганів" завжди ідуть заклики "бий жидів". І повірте – ніхто не буде проти: про те, що Вальцмани-Капітельмани все тут захопили і гноблять, чули неодноразово.

Багато хто досі дивується, як це німці, нація Бетховена та Гете, дійшла у 30-40-х роках до такого страшного дикунства, що тисячами заганяли в газові печі живих людей і робили з їхньої шкіри абажури. Ну як-як? Поступово. Як оце ми зараз.

Спочатку виганяли євреїв з міст, потім забороняли ходити там і сям, а далі вже й на досліди їх можна, бо хіба ж то люди.

За цим усім стоїть хіба не найсильніший первинний страх людини – страх перед чужинцем. Люди один одного в принципі не дуже терплять, а відмінність національна чи гендерна/сексуальна наче б то легітимізує ненависть.

Циганва брудна та злодійкувата, жиди брудні та хитрі, підар*си чатують, аби вхопити нас за жопи та згвалтувати, феміністки хочуть зруйнувати традиції дідів-прадідів – кругом оці ненависні чужинці, страшні, не такі, пали їх! У кожному з нас сидить така хтонь.

Такі почуття – це взагалі-то нормально. Але показувати їх на людях – це все одно, що, наприклад, привселюдно пукати. Я, знаєте, також дуже не люблю представників однієї там національності. Я теж – жертва стереотипів, я вважаю цих людей нахабними та зухвалими, але краще відкушу собі язика, ніж скажу про це вголос – тим паче на тлі таких подій.

Читайте також: Муждабаев: Не принимаю никаких аргументов за гонения на цыган, какими бы они ни были

Бо я вважаю себе цивілізованою людиною, а для цивілізованої людини зізнаватися в ненависті до представників певної нації чи сексуальної орієнтації – це така ж гидота та дикунство, як не користуватися туалетним папером у вбиральні.

Від вас, панове ромофоби, смердить.

Найкращі публікації з блогів відтепер у твоєму месенджері! Підписуйся на UAINFO у Telegram: https://t.me/uainfo_org

Lena PAVLENKO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини