MENU

Як втримати покупців

1196 0

На що потрібно бізнесу звертати увагу в першу чергу? На збільшення кількості потенційних покупців чи на розробку оптимальної цінової політики для тих покупців, що вже є?

Професори Стенфордського та Оксфордського університету Джеремі Булоу та Пол Клемперер показали що вигідніше продавати товари та послуги через простий аукціон першої чи другої ціни з нульовою початковою ціною та мати на одного потенційного покупця (учасника) більше ніж продавати через оптимальний аукціон з оптимальною початковою ціною але мати на одного потенційного покупця менше.

Читайте також: Чому не знижуються ціни при зниженні курсу валют?

По простому – ваш маркетинг та продажі мають максимізовувати кількість потенційних покупців, і менше перейматись правильною ціновою політикою. Головне щоб ця політика дозволяла цінам підніматись і опускатись в залежності від попиту. Але не обов`язково це робити оптимально.

Ці ідеї також важливі і для України в цілому. Чому? Тому що наприклад досить часто парламент чи уряд намагаються прийняти найкращий закон і внести всі можливі поправки. Це займає роки. Як з приватизацією.

Читайте також: Податки почнуть платити на однакових умовах усі, кого держава зобовязала це робити, виключивши зі списку “упрощенців”

За цей час потенційні покупці ідуть з ринку. За теорією було Клемперера це економічно невигідно. Краще зробити приватизацію швидко за неефективними правила розпродажу але з великою конкуренцією ніж за супер правильними правилами але з меншою конкуренцією серед покупців.

До речі, професор Булоу відвідає Київську Школу Економіки цього літа. Ось його фотка.

Кращі публікації з блогів відтепер у твоєму месенджері! Підписуйся на UAINFO у Telegram: https://t.me/uainfo_org

Тимофей МИЛОВАНОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини