MENU

Воріженьки, не метушіться так, розслабтесь і просто бійтесь! Сонце вже високо

1537 0

Новина про отримання Автокефалії Українською Церквою отримала дуже широкий розголос. Тему обговорюють вже майже місяць. Взагалі-то будь-яка новина, навіть найгарячіша, живе і обговорюється максимум три-чотири дні. Потім їй на зміну приходить інша, інша, ще інша і новина двонедільної навнини вже вважається такою старою і забутою, що більшість її і не пам'ятає. У таку епоху ми зараз живемо. Епоха інформаційного суспільства. 

Але водночас новина про можливсть (підкреслюю – можливість!) найближчим часом отримати визнання нашої автокефалії не сходить зі шпальт усіх новинних сайтів вже майже місяць!

Ми бачимо, який великий резонанс вона викликала в українському суспільстві. Анонсоване отримання автокефалії обговорюють всі на всіх радіо і телеканалах, навіть російських і проросійських в Україні.

Читайте також:  Вояж украинских журналистов под крышей УПЦ МП

Про що це говорить? Це якраз та новина, яка найбільше хвилює українське суспільство; це та новина, на яку чекали 26 довгих років. Зрештою, це добра новина. Українцям так набрид негатив і зрада; українці так скучили за добрими новинами, що, я певен, це буде топ-новиною добрих півроку-рік після надання Томосу.

Звісно, є сили, які будь-що будуть намагаються спаскудити нашу радість. До прикладу, щоб ми не раділи втечею кнура, ці сили розпочали проти нас війну. Ми знаємо природу цих сил – це сили пекла. Вони теж присутні у нашому мадіапросторі, їм теж надають слово. Але нічого виразного і зрозумілого вони не говорять. Це якраз той випадок, коли "Господь затуляє безумному вуста". Неможливо протистояти Божому Промислу та її величності Історії.

Читайте також: Новина про спробу централізованого зриву Томосу не залишилася без уваги

У тяжкій, кривавій боротьбі із ворогом на всіх фронтах ми виборюємо своє майбутнє. Саме зараз розпочинаються незворотні процеси становлення нашої Української Помісної Православної Церкви та Української Держави.

Воріженьки! – так лагідно ми їх чомусь називаємо – не метушіться так, розслабтесь і просто бійтесь!!! Сонце вже високо.

Кращі публікації з блогів відтепер у твоєму месенджері! Підписуйся на UAINFO у Telegram: https://t.me/uainfo_org

Костянтин ХОЛОДОВ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости