MENU

Так виглядає українська ідеологія очима Московського патріархату

1650 1

Наступного разу, коли в МПвУ вам розказуватимуть що вони «поза політикою», що вони «лише моляться» – перегляньте ще раз коментар нижче.

Щоби було зрозуміло: високопосадовий представник Митрополії МПвУ цілком сейозно переконує, що причиною анексії Росією Криму та кремлівської війни на Донбасі (і триваючої гібридоної агресії РФ проти цілої України) є «та ідеологія, яку ми мали за останні майже 6 років».

Навіщо соромитися? Може відверто би написали про «останні майже 29 років»? Як їхні колеги в Москві кажуть, коли згадують про ідеї української національної ідентичності, державності та незалежності – що самі ці ідеї «придуманы врагами славянского и русского единства».

Читайте також: С идентичностью лучше не шутить

Хоча – тут ще як прочитати допис...

Якщо автор має на увазі ту ідеологію, яку «вони мали» – то тут не можна не погодитися. Бо саме ідеологія «русского міра» і була причиною пунктів 1-3.

А щодо «ідеології об‘єднання», то підтримка з боку МПвУ і Шарія – не найкращі об’єднавчі сигнали.

Читайте також: "Переписали так переписали!": У новорічній промові Зеленського знайшли плагіат на статтю Уласа Самчука "Нарід чи чернь?"

Ті, хто центром своєї ідентичності обрали ексклюзивізм («лише ми є істинною, канонічною, Православною Церквою, всі інші – розкольники, єретики і навіть бісопоклонники!») та єдність з Москвою за будь-яку ціну – навряд чи здатні запропонувати якусь інакшу «ідеологію об‘єднання», ніж об‘єднання навколо «русского міра» та його столиці.

А це явно не та ідеологія, яка збереже Україну.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Євстратій ЗОРЯ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини