Українці вибороли два "золота" і "срібло" на марафоні в Майнці

175 0

Українські атлети вибороли два "золота" і одне "срібло" на змаганнях із марафону і півмарафону, які проходили в німецькому Майнці.

Золоті нагороди на марафоні Gutenberg Marathon Mainz вибороли Іван Бабарика і Марина Немченко, "срібло" дісталося Ірині Масник у півмарафоні. Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Захистити минулорічний титул на марафонській дистанції українському атлету Івану Бабариці виявилося не так просто. Поляк Павел Охал склав серйозну конкуренцію українському спортсмену і на фініші поступився йому лише трьома секундами. Час Бабарики – 2:24.36 год.

У змаганнях серед жінок польсько-українське протистояння на марафоні в Майнці закінчилося на користь польки Ольги Охал-Календарової (2:41.21 год). У Ірини Масник 2:52.11 год і друге місце.

Також у Майнці атлети, крім марафону, змагалися ще й з півмарафонського бігу. У змаганнях серед жінок поза будь-якою конкуренцією була Марина Немченко. Її час – 1:16.46 год.