MENU

У Криму оголосили режим надзвичайної ситуації через посуху

2083 0

"Глава" окупованого Криму Сергій Аксьонов розпорядився ввести режим надзвичайної ситуації через посуху в Красногвардійському, Нижньогірському, Первомайському та Совєтському районах півострова.

Про це повідомляють на порталі "уряду" Криму 4 червня.

"Запровадити з 2 червня 2018 року для органів управління та сил територіальної підсистеми Криму єдиної державної системи попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій на території Криму режим функціонування "надзвичайна ситуація". Установити для органів управління та сил попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій регіональний рівень реагування", – ідеться в документі.

Читайте також: Аннексия Крыма – это акт демонстрации миру образа "великой России"

Крім того, "мінсільгоспу" півострова до 30 червня 2018 року необхідно підготувати і передати до профільного російського міністерства документи для компенсації шкоди кримським аграріям.

7 травня "міністр сільського господарства" анексованого Криму Андрій Рюмшин заявляв, що в кількох районах півострова можуть увести режим надзвичайної ситуації через посуху, писало видання "Новости Крыма".

"Обстеження посівів у регіонах засвідчило, що за відсутності найближчим часом продуктивних дощів можуть загинути озимі та ярі зернові культури на великих площах", – зазначав Рюмшин.

Читайте також: Эксперт назвал главное назначение Крымского моста

Росія окупувала Крим і Севастополь після незаконного референдуму 16 березня 2014 року. 

Приєднання півострова до РФ не визнають Україна і більшість країн світу.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Теlegram


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости