MENU

МОЗ має, нарешті, створити ефективну і безпечну систему крові в нашій державі – Богомолець

907 0

Сьогодні, у День донора у Верховній Раді народні депутати здавали кров для людей, які потребують переливання. Вже п’ятеро народних обранців стали добровільними донорами.

Цей символічний захід покликаний привернути увагу до тієї катастрофічної ситуації, яка склалася в Україні у системі крові та популяризувати інститут добровільного донорства. Його ініціатором став Комітет ВР з питань охорони здоров’я, а також Департамент охорони здоров`я КМДА та Київський міський центр крові.

Читайте також: Не будьмо тваринами: що насправді сказав Лінчевський

В умовах збройного протистояння на сході нашої держави одним з головних державних пріоритетів має стати саме безперебійне забезпечення закладів охорони здоров’я необхідною кількістю донорської крові та препаратів, виготовлених на її основі.

МОЗ має, нарешті, виконати всі ті зобов’язання, які Україна взяла на себе в рамках Угоди про асоціацію з ЄС та створити ефективну і безпечну систему крові в нашій державі.

Крім того, на моє переконання, Україна має поступово відмовлятися від платного донорства та переходити на добровільну модель. Доведено, що саме кров добровільних донорів, зазвичай, набагато чистіша і містить менше збудників інфекційних хвороб.

Читайте також: Сім міфів про інсульт

Сприяння розвитку Служби крові та створенню стратегічного якісного банку крові для наших громадян – є одним з моїх пріоритетів в рамках програми зниження смертності та збільшення тривалості продуктивного життя українців.

Дякую всім депутатам, які долучилися сьогодні до надзвичайно важливого заходу! Разом ми змінимо країну на краще!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ольга БОГОМОЛЕЦЬ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости