MENU

Рік, як в Єврозоні, і чотириста років, як не в Європі

1717 0

Так – крок за кроком. Поступово. Крок за кроком. Наполегливо. Не зважаючи на перепони, що чинить Україні великий загін українофобів української та російської влади.

Юрій Бутусов: "Через 363 роки після Переяславської Ради Україна відновила безвіз з Європою. Але безвіз не означає, що Україна стала частиною Євросоюзу. Безвіз означає, що Україна не стала частиною Росії. Чотири століття тому відділення України призвело до розвалу Речі Посполитої. Сьогодні відокремлення України призводить до розпаду правонаступниці СССР – Російської федерації. Україна ховає імперії, тому що український народ завжди вибирає свободу. Богдан Хмельницький програв не тому, що привів Україну під владу царя. Хмельницький програв, тому що відмовився від боротьби за незалежність, бо не вірив, що український народ зможе мобілізуватися і своїми силами здобути перемогу у війні за свою свободу. Цю помилку не можна повторювати сучасним політикам: ніхто крім українців не побудує українську державу і не наведе в ній порядок. Ніхто не зуміє втриматися лідером, гетьманом, президентом, якщо не спиратиметься на народ, і не буде довіряти його силі і здатності боротися за свою державу".

Читайте також: Чи вдасться Європі заново перевідкрити себе?

 Сергій Лещенко: "Безвіз – це чудова новина для українців, які тепер зможуть переконатися, чим цивілізований світ відрізняється від реалій вдома, і дужче будуть тиснути на владу з вимогою змін. Але не варто підміняти поняття і патетично виголошувати: "Прощай, немытая Россия...". З Росією ми попрощаємося тільки тоді, коли вб’ємо совково-корупційного дракона всередині себе".

Українці, які, скориставшись безвізом, поїдуть до ЄС, раптом побачать, що Краків та стара Рига схожі на Львів, що центр Берліна – це така ж самісінька новобудова, як центр Дніпра, а краєвид з верхівки Ейфелевої вежі навіть гірший за краєвид з оглядового майданчика Замка Роланда. І ми зрозуміємо, що Україна – це Європа і завжди була Європою, тільки нам дурили голови, що ми – совки ганебні. Ми не вирвались до закордону – ми повертаємось додому.

Дійсно крок з безвізом є дуже важливим, але вважати його гарантією відокремлення України від Росії – зарано. Для остаточного відокремлення від Росії необхідно зробити щонайменше ще три щільно пов’язані між собою кроки:

1.Створити автокефальну церкву при повній забороні УПЦ МП;

Читайте також: Скільки коштує членство в ЄС

2.Сформувати критичну масу населення з українською мовою спілкування.

3.Вступити до НАТО з переходом на євроатлантичні стандарти.

Невиконання навіть одного з цих кроків несе загрозу втрати незалежності. Тому: з Єврозоною, Ненько! І бережи тебе Боже від зони соціалістичного концтабору! 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олександр СТАРІШ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини