MENU

Депутати Європарламенту закликають Меркель та інших державних діячів не їхати в Росію на ЧС-2018

1013 0

Депутати Європарламенту закликають канцлера Німеччини Ангелу Меркель та інших державних діячів не їхати в Росію на ЧС-2018. 

Навіть не знаю. Часто думаю, що німецький політик Ребека Хармс є більшим патріотом України, ніж Німеччини. Саме вона ініціювала написання і ухвалення Європарламентом резолюції щодо порушення прав людини у Росії. У документі згадується поіменно 70 українців, які зараз перебувають в ув'язненні на території Росії.

Читайте також: Патріарх Філарет: "Уболівальники – це духовно хворі люди". ВІДЕО

Резолюція, яку у ці хвилини обговорює ЄП у Страсбурзі, закликає засудити порушеня прав людини у Росії, які Кремль намагається приховати за ширмою Чемпіонату світу з футболу і негайно звільнити Олега Сенцова та інших українських політв'язнів. 

Ребека Хармс у своєму виступі наголосила, що сьогодні в день відкриття Чемпіонату виповнюється рівно місяць, як Олег Сенцов розпочав голодування і потрапив у реанімацію.

Євродепутат Ребекка Хармс заявила, що з часу Олімпійських ігор у Сочі Путін не зробив нічого для миру, лише навпаки.

Тому вона закликала Ангелу Меркель не їхати на ЧС-2018, мовляв, аби зустрічатися з Путіним заодно, а якщо і їхати в Росію, то не на Чемпіонат з футболу, а відвідати ув'язнененого Олега Сенцоа та інших політичних бранців. 

Читайте також: Другая сторона футбола: так выглядит центр Киева после болельщиков. ФОТО

У найближчу годину тут, у будівлі Європарламенту відбудеться флешмоб на підтримку Олега Сенцова, який організовують працівники європейських інституцій та автор цих рядків.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ростислав ДЕМЧУК


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости