MENU

Компанія Google створила нейромережу, яка передбачає смерть людини з точністю 95%

2023 0

Розробники Google створили алгоритм, завдяки якому можна оцінити стан здоров'я пацієнта та спрогнозувати дату його смерті. Алгоритм під назвою Medical Brain дозволять аналізувати стан здоров'я пацієнтів, а також прогнозувати його смерть, пише Fox News.

Інженери Google застосували штучний інтелект до величезного обсягу даних з більш ніж 216 000 дорослих пацієнтів, госпіталізованих принаймні на 24 години кожен в двох медичних клініках: медцентрі Каліфорнійського університету в Сан-Франциско і Чиказькому університеті медицини.

Читайте також: Кибербезопасность как новый тренд: до чего дошел прогресс

Medical Brain аналізує показники здоров'я людини, її стать, етнічну приналежність, результати лабораторних досліджень, попередні діагнози та інші параметри.

"Нам було цікаво зрозуміти, чи може глибоке навчання давати достовірні прогнози по широкому спектру клінічних проблем. Таким чином, ми вибрали результати з різних областей, включаючи важливий клінічний результат (смерть), стандартну міру якості лікування, показник використання ресурсів (тривалість перебування) та міру розуміння проблем пацієнта (діагнози). У дослідженні, заснованому на доказах, було встановлено, що алгоритм може точно прогнозувати ризик смертності, реанімацію в лікарні, тривале перебування в лікарні", – підкреслюють автори роботи.

Згідно з даними дослідження, штучний інтелект показав 95% точність при прогнозуванні смертності пацієнтів на основі даних з Каліфорнійського університету і 93% при використанні даних з системи Чиказького університету. Це значно точніше, ніж традиційна прогностична модель.

Читайте також: Інженер Google визнав проект оплати у київському метро одним із найсучасніших

Вчені розраховують, що в перспективі новий алгоритм буде корисний медичним організаціям і страховим компаніям, які зможуть дистанційно визначити пацієнтів з групи ризику.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини