Три стратегічні помилки, яких в Україні припустився Uber
Є у львівському Uber водій на бляхованій п'ятірці BMW. Я впевнений, що він не один такий, але цей за останні кілька днів мені вже кілька разів траплявся. Й одразу після прийнятого замовлення до мене йшов вхідний виклик із невідомого номера. Це був водій Uber, але телефонував він із іншого номера. Не того, що зареєстрований у системі. Щоб не палитися перед Uber. У таких випадках я не піднімаю слухавки, бо знаю, чим це закінчиться. Тим, що коли добродієві не сподобається пункт призначення, він скасує замовлення. Але цього разу я вирішив перевірити свою гіпотезу.
– Добрий день, таксі викликали?
– Добрий день. Так.
– Куди поїдемо?
– А ви точно в Uber працюєте?
Читайте також: Uber і NASA запускають мережу летючих таксі
– Так.
– В Убері таких запитань не ставлять.
– А я ставлю.
– Значить ви не з Uber...
У відповідь – короткі гудки. Скасоване замовлення.
До чого ця історія? Uber зробив дуже якісний сервіс. Не ідеальний, але доволі зручний і надійний. Але в Україні припустився кількох стратегічних помилок.
Читайте також: Феномен. Будь-який західний сервіс, потрапляючи в наші реалії, хутко перетворюється на лайно – Кенігштейн
1) Дозволив готівку.
2) Дозволив "бляхи".
3) Дозволив "ланоси".
Я не знаю, чи можна було їх уникнути, але ці помилки стали причиною постійних атак на систему роботи сервісу. Наші рагулі вже третій рік поспіль намагаються цю систему зламати й перетворити Uber на львівське таксі.
Так і живемо.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки