MENU

Чому у Києві з проїзним квитком не зекономиш

2093 0

Від сьогодні в Києві подорожчав проїзд в громадському транспорті до 8 грн, але давайте поговоримо про тарифи на проїздні квитки.

Для порівняння знову візьмемо громадський транспорт Києва і Будапешту.

Ціна разового проїзду в Києві – 8 грн, а в Будапешті – 44 грн.
Ціна абонементу на безлімітний проїзд за місяць в Києві – 1300 грн, а в Будапешті – 1150 грн (мої вітання, безлімітний проїзд в Києві офіційно став дорожчим за безлімітний проїзд в Будапешті).

Читайте також: Почему подорожал проезд в метро и сколько лет киевляне буду платить ренту роиссянскому "гостю" Порошенко

І тепер про суть цього проїзного абонементу на місяць – це предоплата. Тобто місцеві мешканці кредитують громадський транспорт на місяць/рік вперед, а за це їм має бути ЗНИЖКА (аби змотивувати купувати проїзні і тим самим кредитувати транспорт міста). Ну і + також додатковий заробіток з туристів, яких в Києві вдосталь.

І яку ж знижку нам пропонує київська влада? Порівняємо з тим самим Будапештом:

1. При використанні транспорту тричі на день (на роботу/з роботи/1 поїздка по справам/розвагам) ти зекономиш купивши абонемент:
– в Будапешті – 71% (заплативши 1150 грн, а не 3960 грн)
– в Києві – 0% (ще й переплатиш 580 грн) (заплативши 1300 грн, а не 720).

2. При використанні транспорту п'ять разів на день (на роботу/з роботи їхати з пересадкою + 1 поїздка по справам/розвагам) ти зекономиш купивши абонемент:
– в Будапешті – 83% (заплативши 1150 грн, а не 6600 грн)
– в Києві – 0% (заплативши 1300 грн, а не 1200 грн).

Тобто в нас система тарифу безлімітного проїзного побудована таким чином, що вона ну практично нікому не буде вигідна (зроблю запит і дізнаюсь, скільки такий проїзний купили минулого року). На відміну від проїзних в Європі (в прикладі Будапешт, але так майже всюди).

Так, існують і інші види безлімітних проїзних, типу "автобус-тролейбус" чи "трамвай-метро", які є ніби дешевші, але обмежують твоє право проїзду в громадському тарнспорті в інших видах на що мені хочеться відповісти ЖУЙ СРАКУ. Це один громадський транспорт Києва і не треба ділити його на трамвай, метро, сігвей, хайперлуп.

Читайте також: Зростання вартості проїзду у столичному транспорті: заяви очільників міста різняться у показах

ВВЕДІТЬ ВЖЕ ТОЙ КЛЯТИЙ ЄДИНИЙ КВИТОК.

P.S.:
– проїзний в Києві означає, що ви можете використовувати метро, трамвай, тролейбус, автобус і НЕ можете за ним використовувати маршрутки, міську електричку, річковий транспорт, нічний транспорт;
– проїзний в Будапешті означає, що ви можете використовувати всі види громадського транспорту включно із річковим транспортом і нічним;
– при розрахунках брав розмір разового проїзду в Києві 8 грн, а абонементу 1300 грн (офіційна інформація з видання Хрещатик від 13 липня), а в Будапешті 44 грн разовий і 1150 грн абонемент (ціни приблизні через постійну зміну курсу);
– абонементи в Києві стали ще менш вигідні ніж раніше (в січні 2018 робив розрахунок тут

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Filip Alid


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини