MENU

Вважати Путіна ідіотиком – дуже небезпечно

4178 0

Аналогом Гітлера є не Путін. Називати все погане хвашизмом-гітлеризмом – це дуже по-московськи.

У дзеркальному фарсі, що повторює трагедію минулого століття, роль Гітлера виконує Трамп (нємєц-пєрєц-калбаса-расіст-самадур-ексцентрік-бєстія-в-бєлокуромпарікє). А Путін – бліда тінь Сталіна.

Читайте також: Про що можуть домовитися Трамп і Путін

Вважати Путіна ідіотиком – дуже небезпечно. Сам він – політик значно скромнішого масштабу, ніж отець народів, але на нього працює колективний розум че-ка: ізборскій клуб, валдай, інститути РАН – вот ето вот всьо.

Як і напередодні ІІ СВ стратегічна ініціатива належить Кремлю. Захід тільки конвульсивно й безладно реагує на виклики, бо така природа ринкової демократичної системи: вона комфортна й продуктивна завдяки ініціативі знизу і швидким зворотним зв'язкам між низами і верхами. Але така структура унеможливлює стратегічну ініціативу, що передбачає тривалу концентрацію всієї влади нагорі, у єдиному мозковому центрі і жорстку владну вертикаль, що забезпечує чітке виконання команд згори.

Читайте також: У Путіна "манія перемоги"

І Крим – ніякі не Судети, Крим – це невдалий аналог Східної Пруссії, яку присобачили до страни-пабєдітєльніци з повної згоди світового товариства і федеративних суб'єктів, утворених на місці переможеного Райху. Поспішна анексія Криму була експромтом, збоєм у ретельно розробленій програмі, ошибкою (п)резидента, яку він відчайдушно намагається "замазати".

Русская вєсна не зацвіла. Настає паслєдняя осєнь. Шатун не засне в барлозі, не заспокоїться, поки не розшматує Україну, або не напореться на рожен.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Софія ДНІПРОВСЬКА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини