MENU

Такого не було і немає в РФ, на тимчасово окупованих територіях про таке й не чули

2592 0

Приклад маленького українського села надихає на великі перетворення. Мене звати Максим Голосний і одного разу я просто вирішив жити за Конституцією.

Уявіть собі Україну без корупції, з якісно новими соціальними стандартами. Державу, в якій кожен українець перебуває під особлиавим захистом. Це Україна, в якій більше не просять допомоги на лікування тяжкохворих дітей, онкохворих батьків і звичайних людей, які потребують термінового хірургічного втручання. Держава, в якій про тебе реально дбають і надають реальну допомогу навіть у післяопераційний період..

Все це вже працює тут і зараз.

Маленьке село, в якому мені випало працювати разом з однодумцями, станом на сьогодні має найвищі соціальні стандарти.

Кожний член територіальної громади перебуває під захистом місцевого бюджету.

Як це працює?

Читайте також: Дацюк: За три періоди по п'ять років Україна має пройти через три різні конституції

Скажімо, в родині захворіла дитина й лікування потребує хірургічного втручання та комплексної реабілітації. Людина просто збирає всі необхідні папери, які підтверджують стан здоров'я та необхідність саме такого лікування, і просто отримує гроші на лікування дитини.

Членові тергромади терміново зробили хірургічне втручання – віе так само збирає всі необхідні папери та додає чеки,які підтверджують витрати на лікування, і просто отримує грошову компенсацію з місцевого бюджету.

Те саме відбувається, якщо на будь-якому етапі у члена тергромади села Єлизаветівкі діагностували онкологічне захворювання. Ця людина просто пише заяву до сільради й отримує грошову допомогу на лікування.

Родини, які мають на утриманні дітей з особливими потребами, в разі звернення отримують щомісячну підтримку з місцевого бюджету, яка щонайменше вдвічі перевищує державну.

(Є випадки коли зрозуміло, що шанси на одужання дуже малі, але допомога все одно надходить задля того, щоб полегшити страждання людині, яка потребує допомоги).

P. S. Уважно прочитайте та порівняйте із ситуацією у своїх населених пунктах і в цілому по Україні (реальні цифри першого піврічча 2018 року).

Читайте також: Міф про "бідні" села в Україні

На соціальні виплати населенню, згідно із програмами "Подолання бідності та соціального захисту" та "Обдарована молодь" фактично профінансовано на загальну суму 323500 гривень., а саме:

– лікування дітей (12 чоловік) – 55000 грн;
– лікування (21 чоловік) – 98000 грн;
– соціально-побутові потреби (1 чоловік) – 5000 грн;
– учасники АТО (34 чоловіка) – 41500 грн;
– ветерани та учасники ВВВ (48 чоловік) – 77000 грн;
– випускникам школи (8 чоловік) – 40000 грн;
– на поховання та членам сімей загиблих (7 чоловік) – 7000 грн.

Слід розуміти, що в цьому напрямку нас принципово не підтримує вертикаль влади на місцях, на обласному та районному рівні наш досвід замовчують і просто ігнорують, тому як за таких умов украсти практично нема чого.

Я безпартійний сільський голова, тому причетність будь-якої політичної сили на будь-якому етапі цього соціального експерименту є нульовою.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Максим ГОЛОСНИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини