MENU

Eurasia Review: Москва посилює внутрішні війська в регіонах, що межують з Україною

3249 0

Москва проводить заміну командирів внутрішніх військ в районах, що межують з Україною, на більш досвідчених генералів, сподіваючись обмежити приплив злочинних елементів і контрабанди, в тому числі зброї, з підтримуваних Москвою "ЛНР" і "ДНР", повідомили джерела силовиків російському інформаційному агентству "Знак".

Зрозуміло, перестановки в командних колах також можуть стати першим кроком до нового російського наступу на Україну, і російське агентство заявляє, що "в Кремлі не виключають нового загострення ситуації на Донбасі цієї осені".

"Знак" дає детальну інформацію про біографії як тих командирів, хто йде, так і тих, хто їх заміняє. Наводиться також коментар московського військового експерта Павла Лузіна, який стверджує, що говорити про створення якоїсь "буферної зони навколо України" було б помилкою.

Читайте також: Американська армія й російська загроза: слабкість як запорука сили

Згідно з його припущенням, Москва працює над тим, щоб зупинити потік зброї, наркотиків і нелегальних товарів з "ЛНР" і "ДНР".

"Не забувайте, – каже він, – що" ЛНР "і" ДНР "сьогодні сильно криміналізовані. Так, вони формально лояльні по відношенню до Росії і в певній мірі контролюються нею. Але деякі злочинці не стануть слухати жодних наказів".

Читайте також: Навіщо Путін "окупував" назви українських міст, присвоївши їх російським військовим частинам

Ці дві самопроголошені республіки, продовжив Лузін, "повні дрібних босів і польових командирів, які готові зробити майже все що завгодно за кілька тисяч доларів. Там є маса зброї, є тіньові фінансові потоки, і все це не може залишатися без контролю. Тому зараз Москва зміцнює місцеві загони досвідченими командирами.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Оригинал на Eurasia Review 

Перевод – Андрей САБАДЫР, специально для UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини