MENU

Від суми та від тюрми: як вижити в українських в’язницях?

2719 0

Дзвонять мені журналісти і цікавляться чи понесуть відповідальність працівники Лукянівського СІЗО за вчорашні події в цій установі, за те, що в камерах в’язнів зберігалися заборонені предмети включно з вибуховими пакетами?

Я пропоную на вчорашні події в Лукянівському СІЗО дивитись глибше і в першу чергу усувати причини а не наслідки. Я мав декілька зустрічей з заступником міністра юстиції Денисом Чернишовим, міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, Генеральним прокурором Юрій Луценко на яких піднімав питання по суті розвалу пенітецитарної системи країни.

Читайте також: Воля може бути залізна, проте не тіло

Я попереджав, що знищення під видом реформування системи призведе до непередбачуваних наслідків які можуть нести загрозу національній безпеці України! Де гарантії, що спецслужби країни-агресора Російської Федерації користуючись по суті знищенням тюремної системи не передадуть ув’язненим сепаратистам та кримінальникам зброю, набої, вибухівку і таким чином влаштують криваві бунти в центрі столиці та інших українських міст?

Я чітко знаю, що саме такі плани в спецслужб РФ були і не здійснилися лише через збіг обставин та патріотичну позицію декількох тюремників та вязничних авторитетів! Коли мені говорять, що всьому вина корумпованість тюремного персоналу то я відповідаю, що жодна адекватна людина не піде працювати контролером СІЗО на 3-4 тис. грн. 

Читайте також: Atlantic Council: Чому Україна залишається такою бідною?

Замість того, щоб покращувати умови утримання в тюрмах, харчування та медобслуговування рехворматори знищували тюремну систему, що може мати непередбачувані наслідки. Буду ініціювати проведення виїздного засідання комітету ВРУ з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності де працюю першим заступником голови по питанням стану дотримання законності та правопорядку в установах позбавлення волі.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ігор МОСІЙЧУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини